"Barykady na ulicach"

Jackowski o Polsce w 2023: bez wyborów, będzie wojna?

23.01.2023  18:28
Jackowski ujawnia przyszłość Polski: wyborów nie będzie, będzie wojna?
Jackowski ujawnia przyszłość Polski: wyborów nie będzie, będzie wojna? Fot: WOJCIECH STRóżYK/REPORTER/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, znany także jako polski Nostradamus, miał kolejną mroczną wizję. Jaka jest przyszłość Polski? Zdaniem profety z Człuchowa, w 2023 roku Polskę czekają trudne chwile i… barykady na ulicach! Wybory odwołane? Polska straci niepodległość?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski snuje kolejne mroczne wizje niczym Baba Wanga. W rozmowie z Super Expressem ujawnił, że 2023 rok może być wyjątkowo burzliwy dla Torunia. Profeta ujrzał barykady na toruńskich ulicach, które staną w poprzek ulic. Zdradził również, że wybory się nie odbędą, a  do tego "nami będzie rządziła Komisja Tymczasowa, na którą wszyscy będziemy się zgadzać”.

Jackowski ujawnia przyszłość Polski. Wojna i walki w Toruniu?

Jackowski zapowiada, że wybory, a raczej ich brak, nie będą największym zmartwieniem Polaków. Ostrzega, że być może niektóre regiony Polski stracą suwerenność. Czy Polskę czeka wojna?

Dla nas nie będzie to miało żadnego znaczenia kto wygra i jaka siła będzie rządzić. My będziemy mieli zupełnie inne kłopoty. Wcale nie jest takie pewne czy nasz kraj, poszczególne regiony zachowają w przyszłości suwerenność. Ja mówię coś co nie ma sensu ale proszę pamiętać, że dwa lata temu ja mówiąc wtedy o tym, że będzie wojna też wtedy to nie miało sensu – przepowiada Krzysztof Jackowski. (Super Express)

Mroczna przyszłość Torunia

Jackowski nie sprecyzował co dokładnie wydarzy się w Toruniu w 2023 roku, ale wygląda to na zamieszki, lub strefę walk. Dlaczego torunianie mieliby barykadować ulice?

Dla Torunia jaki to będzie rok kłótliwy. Rok wielkich kłótni. Tak mi się kojarzy. Ja to czuje więc to od razu mówię. Ja boje się tego powiedzieć. To będzie rok kłótliwy i będzie barykada na ulicy. Barykady. Widzę zabarykadowana ulice. Widzę leżące rzeczy na ulicy, aby nie przejechać  - ostrzega jasnowidz Jackowski.

Czy jasnowidz Jackowski straci zaufanie Polaków? Ostatnio ostro wypowiedziała się na jego temat mama Iwony Wieczorek i ujawniła co dokładnie robił w sprawie zaginionej nastolatki. Tak ostrej wypowiedzi chyba nawet on nie przewidział…

Czytaj także