18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Coś gorszego niż pandemia"

Jackowski spojrzał na zdjęcie Dudy. Ujrzał dym i śmierć!

Wojciech Kozicki
05.07.2023  15:11
Jasnowidz Krzysztof Jackowski spojrzał na zdjęcie Andrzeja Dudy i Mateusza Morawieckiego. Katastrofa, skażenie i śmierć?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski ma nowe wizje, przepowiednie i proroctwa niczym Nostradamus i Baba Wanga. Analizując zdjęcia Mateusza Morawieckiego i Andrzeja Dudy, ujrzał nadchodzącą katastrofę i „pomór przed nami”. Nadciąga coś "okrutniejszego niż pandemia".

Jasnowidz Krzysztof Jackowski dosłownie przed chwilą zapowiadał globalny kataklizm i ujawnił kiedy się zacznie. Polski Nostradamus z Człuchowa już jednak ujawnił kolejne proroctwa i przepowiednie. Postanowił sprawdzić „co mają w głowach polscy politycy i o czym wiedzą i nie mogą o tym mówić”. W tym celu użył swoich paranormalnych zdolności analizując zdjęcia Mateusza Morawieckiego i Andrzeja Dudy.

Jasnowidz Jackowski przeraził się własnych wizji. Toksyczny pył i coś gorszego od pandemii

Zdaniem jasnowidza Jackowskiego, nadchodzi masakra i „coś złego będzie w powietrzu, niewidzialne, między domami”. Ostrzegł, że cała żywność będzie nagle niezdatna do zjedzenia. Zjeść będzie można tylko „to co było zakopane w ziemi”.

Przemieszczenie ludzi i narodów. Wymapowanie świata… co to znaczy? Dym lub pył, który jak najdzie, będzie toksyczny, śmiertelny. Coś niewidzialnego, między domami ulicami, będzie szło z powietrzem. Większość ludzi nie będzie mogła w tym żyć, bo coś im się będzie działo. Pomór przed nami – ostrzega jasnowidz Jackowski.

Jackowski uważa, że zagrożenie nie będzie nową pandemią. Będzie się mówiło, że „coś niewidzialnego jest w powietrzu”, ale to kłamstwo. Tak naprawdę to coś będzie wynikało z „elektroniki i wysokiej częstotliwości, coś związanego z galwanizacją”.

Zdaniem Jackowskiego, Mateusz Morawiecki może coś ukrywać na temat wydarzeń czekających Polskę w przyszłości. Natomiast analizując zdjęcie Joe Bidena, Jackowski stwierdził, że sędziwy polityk nie chciał być prezydentem. Jest jednak „postawionym filarem”, a za nim stoją trzy decyzyjne osoby.

Nagle Jackowski przerwał wizję, bo "to idzie w dziwną stronę". Ostrzegł jednak, że to przeżyliśmy w ostatnich latach, to początek, bo "przed nami jest coś okrutnego i niedobrego".

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

Nowa wizja jasnowidza Jackowskiego. Katastrofa, Duda i toksyczny pył [WIDEO]

logo Tu się dzieje