18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażające?

Jackowski ZŁOWROGO o 2023: "Wszystko będą odbierać"

25.11.2022  15:23
Krzysztof Jackowski o 2023 roku
Krzysztof Jackowski o 2023 roku Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Krzysztof Jackowski od lat służy Polakom przepowiedniami na różne tematy. Tym razem spojrzał w przyszłość i skupił się na nadchodzącym, nowym roku. Co nas czeka? Niestety, wygląda na to, że nic dobrego.

Krzysztof Jackowski odkąd przestał zajmować się na stałe sprawami policyjnymi, często przewidywał rozpoczęcie III wojny światowej. Mówił już o tym, kiedy w 2021 konflikt zbrojny faktycznie wisiał na włosku. Po zamachu na irańskiego przywódcę wyznaczono nawet nagrodę za głowę ówczesnego prezydenta USA Donalda Trumpa.

Krzysztof Jackowski przewidział 2023 rok

Aktualnie jest jeszcze gorzej i trwa wywołana przez Władimira Putina wojna w Ukrainie. Jak się okazuje, Jackowski śmiało może triumfować - przewidział to, co się teraz dzieje już jakiś czas temu. W ten sposób udowadnia niedowiarkom, że faktycznie musi mieć jakieś nadnaturalne zdolności do patrzenia w przyszłość. 

Nic więc dziwnego, że wszyscy teraz boją się jego przepowiedni na rok 2023. Jasnowidz nas nie zawiódł i po raz kolejny skorzystał ze spojrzenia w przyszłość. Podczas transmisji na YouTube rok 2023 nazwał rokiem "bez pieszczenia". Profeta przeczuwa, że finansowo możemy mocno się pogrążyć, a świadczenia socjalne i wypłacalność instytucji stoją pod znakiem zapytania.

Socjal... mocno mi się to skojarzyło... w 2023 roku zauważymy, że rząd nasz, ktokolwiek będzie rządził, [...] zacznie wymierać socjal jakikolwiek. Z jednej strony będzie się nam mówiło, że to zelżeje, ponieważ też nie będą od nas wymagane płatności, które teraz są obowiązkowe jak choćby ZUS. Jakiś straszny bałagan mi się kojarzy. To wygląda na kompletne rozregulowanie jakiegoś porządku, który jest

- powiedział Jackowski, cytowany przez radiozet.pl.

"2023 rok będzie pierwszym rokiem, w którym wszystko, co politycy nam dali, lub co nam prowizorycznie dają, zacznie być odbierane w imię trudnej sytuacji, komplikującej się sytuacji coraz bardziej i w imię kryzysu z tego wynikającego. Ten kryzys nie tylko w Polsce ujawnia się coraz bardziej i czas sobie zadać pytanie, czy on nie jest głównym nurtem zdarzeń, które mamy tutaj wokół siebie" - przekazał jasnowidz.

Państwa słabsze stoją w obliczu bankructwa i trzeba coś z tym robić albo one rzeczywiście zaczną bankrutować. […] Nie wiem, czego to się tyczy, może nie Polski, ale w niektórych państwach ludzie będą suszyć mięso, żeby przetrwać... suszone mięso

- podsumował.

Jesteście przerażeni?

Czytaj także