18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy – 4 dylematy przyszłego narzeczonego

Materiały partnerskie
26.09.2018  11:27
Pierścionki zaręczynowe Aclari
Pierścionki zaręczynowe Aclari Fot: Pierscionki zaręczynowe Aclari

Słyszałeś, że pierścionek można zamówić w internecie. Zastanawiasz się, czy to na pewno bezpieczne? Skąd masz wiedzieć, że zakute w nim brylanty są prawdziwe? Podsłuchałeś, jak koleżanka z pracy mówiła, że białe złoto to nowa zaręczynowa klasyka. Czym się różni od żółtego? Odpowiadamy na 4 najbardziej nurtujące pytania dotyczące pierścionków zaręczynowych.

Białe czy żółte złoto?

Białe złoto to stop złota z cynkiem, niklem, srebrem lub palladem. Połączenie żółtego złota z innymi kamieniami szlachetnymi w odpowiednich proporcjach nadaje biżuterii trwałości i odpowiedniego koloru. Białe złoto święci tryumfy popularności. Jest nie tylko bardzo wytrzymałe, ale przede wszystkim subtelne i nowoczesne. Pasuje do każdej stylizacji i podkreśla energiczny charakter jego właścicielki. Choć pierścionki z białego złota pretendują do miana nowej zaręczynowej klasyki, biżuteria wykonana z żółtego złota cieszy się niezmiennym uznaniem i urzeka ponadczasowym charakterem.

Dobierz rodzaj złota do stylu i charakteru przyszłej narzeczonej. Poobserwuj, jaką biżuterię nosi najchętniej – delikatną i nierzucającą się w oczy, a może odważną i bogato zdobioną? Jeśli nie możesz się zdecydować na określony kolor, wybierz pierścionek wykonany z dwóch rodzajów złota.

pierścionek z brytalentem

Diament czy brylant?

Jak pierścionek zaręczynowy, to tylko z brylantem! Choć słowa te używane są często zamiennie, brylant to po prostu oszlifowany diament. Po wydobyciu z ziemi w niczym nie przypomina zakutej w pierścionku ozdoby. Dopiero w rękach jubilera zyskuje odpowiedni kształt i nabiera wyjątkowego blasku.

W popularnej sieciówce czy bezpośrednio u producenta biżuterii?

Chcesz, żeby pierścionek nie tylko poruszył serce przyszłej narzeczonej, ale także, żeby po wielu latach wyglądał tak samo, jak w dniu zaręczyn? Wybierz zaufany salon jubilerski. Dowiedz się jak najwięcej o marce. Jaka jest jej filozofia? Czy słucha swoich klientów? Zobacz, co mówią o niej inni użytkownicy (wiarygodne opinie znajdziesz np. na portalu opineo.pl). Warto zapoznać się z ofertą bezpośrednich producentów biżuterii takich jak ACLARI Diamonds (aclari.pl). Otrzymasz wysokiej jakości produkty w najkorzystniejszej cenie na rynku.

Stacjonarnie czy online?

Biżuterię z brylantami możesz zamówić przez internet. Jeśli zaręczyny mają być tajemnicą, uważaj na… ciasteczka, czyli pliki cookies. Zakupy w internetowym sklepie z biżuterią możesz zrobić w trybie incognito. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że przyszła narzeczona po uruchomieniu przeglądarki nie natrafi na reklamę… pierścionków zaręczynowych.

Jeśli zdecydujesz się na zakup online, wybierz firmę, która oferuje bezpłatną przesyłkę i dogodny dla Ciebie sposób płatności. Pierścionek możesz zamówić w internecie i odebrać osobiście w salonie, pod wybranym adresem, a czasem również w Paczkomatach InPost. Jeśli nie trafisz z rozmiarem, wiele marek oferuje możliwość wykonania, bezpłatnej korekty rozmiaru. Jeżeli nie wiesz, jaki pierścionek sprawi najwięcej radości Twojej ukochanej, przyjdź do jednego z salonów stacjonarnych. Dowiesz się, jak wybrać odpowiedni rozmiar i jak dobrać pierścionek do charakteru i stylu przyszłej narzeczonej.

Jeśli wybierzesz zakup stacjonarny, zwróć uwagę, czy przysługują Ci jednakowe prawa, jak przy zakupie online.

Przeczytaj więcej
Komentarze