18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

początek końca

JASNOWIDZ WIESZCZY KONIEC. Polityk odejdzie, zacznie się chaos

22.02.2021  20:53
Krzysztof Jackowski zapowiada chaos
Krzysztof Jackowski zapowiada chaos Fot: Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski nie ustępuje i po raz kolejny powtarza: nadciąga koniec PiS. Zacznie się od nagłego odejścia jednego z najważniejszych polityków w państwie.

Rząd PiS ma się rozpaść długo przed końcem kadencji, ale nie oznacza to wcale, że w polityce będzie działo się dobrze - to wizja, jaką jasnowidz Krzysztof Jackowski powtarza od miesięcy. Zdaniem wieszcza z Człuchowa do upadku rządu dojść może jeszcze w 2021 roku, być może już za kilka miesięcy.

Teraz Krzysztof Jackowski ponownie skupił się na polityce i postanowił sprawdzić, co dziać się będzie w najbliższych miesiącach z Mateuszem Morawieckim. Coraz częściej mówi się, że ten przestanie wkrótce piastować stanowisko premiera, a Jarosław Kaczyński już szykuje na jego miejsce swego nowego pupila. Czy trzecie oko jasnowidza to potwierdza?

Koniec Mateusza Morawieckiego jest bliski

Krzysztof Jackowski wziął do ręki zdjęcie premiera i wszedł do jego głowy. Później zdradził swym fanom, o czym premier myśli i jaka jest jego przyszłość. A ta - przynajmniej politycznie - nie będzie wcale różowa.

Morawiecki niedługo ustąpi, a jego miejsce zajmie ktoś inny, zupełnie nowy. I tu zaskoczenie - wcale nie będzie to nowy pupil prezesa, obecny szef Orlenu. To ktoś z PiS, ktoś, na kim dziś nie skupiają się oczy obywateli, ktoś mało znany, "bez twarzy".

Premier zrobi etap tego, co ma zrobić, i zostanie wymieniony na kogoś "bez twarzy". Jeśli do tego dojdzie, to będzie to zaskakujące, bo to będzie mało znana osoba, mało wyróżniająca się w PiS, w całej koalicji

- twierdzi Krzysztof Jackowski.

Co więcej, Mateusz Morawiecki doskonale wie, że jego czas się kończy. Musi tylko wykonać postawione mu zadania, a później karnie ustąpić.

Koniec Morawieckiego = upadek PiS

Zanim Mateusz Morawiecki odejdzie, czekają nas jednak 2-3 miesiące bardzo wyraźnej działalności premiera. Szef rządu ma podejmować ważne, często stanowcze i bezwzględne decyzje, będzie przy tym jednak dość grzeczny - uważa Krzysztof Jackowski.

I uwaga. Gdy w końcu nadejdzie koniec premiera Morawieckiego i powołany zostanie nowy szef rządu, zacznie się... koniec PiS. W Polskiej polityce zacznie rządzić chaos, aż dojdzie do rozpadu koalicji rządzącej i całego rządu.

Gdy dojdzie do zmiany, i gdy będzie rządził nowy premier, to na równi z tym PiS zacznie się chybotać bardzo mocno - zapowiada Krzysztof Jackowski.