18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co wyczuł Jackowski?

Jasnowidz wziął zdjęcie Dudy i... nie, to niemożliwe... o Boże!

13.04.2023  11:03
Jasnowidz wziął zdjęcie Andrzeja Dudy. Nowa przepowiednia
Jasnowidz wziął zdjęcie Andrzeja Dudy. Nowa przepowiednia Fot: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski znów ujawnia mroczne wizje i przepowiednie. Polski Nostradamus z Człuchowa spojrzał na zdjęcie Andrzeja Dudy i… takiej analizy geopolitycznej nie powstydziłby się Jacek Bartosiak!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski znów porusza tematy polityczne i geopolityczne. Człuchowski profeta przenalizował energię emanującą ze zdjęcia Andrzeja Dudy, by ocenić sytuację polityczną i intencje polskich polityków. Przy okazji ujawnił swoje przepowiednie dotyczące nowego światowego porządku.

Jackowski o przyszłości świata i Andrzeju Dudzie

Jackowski enigmatycznie snuł rozważania o możliwym „odcięciu się Niemiec od Polski” i zamknięciu granicy. Zapowiedział też, że „coś wybuchnie na świecie” jeszcze w czerwcu 2023 roku. Przepowiednie Nostradamusa z Człuchowa dla świata nie napawają optymizmem.

Jackowski przez chwilę koncentrował się nad zdjęciem Andrzeja Dudy. Co wyczuł?

Za każdym razem jak dotykam prezydenta lub premiera, mam wrażenie, że nie ma w nich głębi i przekonania, To bardziej takie podejście aktorskie i taktyczne, bo tak muszą zrobić. W ich wnętrzach, naszych głównych polityków, jest coraz większa konsternacja i zagubienie. Naszym politykom, gdy wybuchła wojna w Ukrainie, wydawało się, że skoro jesteśmy w NATO to można być odważnym – ocenił jasnowidz Jackowski na Youtube.com.

Zdaniem Jackowskiego, polscy politycy „nie mają konkretnych wytycznych, mają być tylko w stanie gotowości i czekać na polecenia”. Mówi o celowym niedoinformowaniu, które wzbudza to w rządzie coraz większą konsternację.

Jasnowidz o polityce Chin. Atak na Tajwan i III wojna światowa

Przy okazji na celowniku jasnowidza Jackowskiego znalazł się również prezydent Chin Xi Jinping. Polski jasnowidz, analizując zdjęcie chińskiego polityka, wywnioskował, że „Chiny nie są gotowe na małą wojnę” i ataku na Tajwan raczej nie będzie. Mowa jest o grożeniu propagandowym i przejęciu Tajwanu politycznie, ale możliwa jest też III wojna światowa.

To co się dzieje na świecie, to walka o inną i większą stawkę. To co robią Chiny, to tworzenie nowej siły na świecie. Jakby stara siła na świecie, np. NATO, była duszona. To może pójść lawinowo. Stara siła powoli słabnie - wieszczy jasnowidz Jackowski.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Jasnowidz Jackowski zapowiada krach i bada zdjęcie Andrzeja Dudy [WIDEO]

logo Tu się dzieje