18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat w 2023 roku

Jasnowidz Glanc ostrzega. Nowa pandemia nadciąga!

30.05.2023  18:58
Jasnowidz Glanc ostrzega. Nowa pandemia w 2023 roku
Jasnowidz Glanc ostrzega. Nowa pandemia w 2023 roku Fot: YouTube/ Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Jasnowidz Wojciech Glanc i nowe przepowiednie dla Polski. Koronawirus i pandemia COVID-19 to nie koniec? Polski Nostradamus zapowiada, że jesienią 2023 roku może uderzyć w nas nowa zaraza.

Jasnowidz Wojciech Glanc na YouTube ujawnił swoje nowe proroctwo dla Polski. Jesień 2023 zapowiada się tragicznie. Wtedy prawdopodobnie usłyszymy o nowej chorobie mogącej siać globalne spustoszenie. Nadciąga nowa pandemia?

Nowa pandemnia? Jasnowidz Glanc i WHO ostrzegają świat przed wirusem

Jasnowidz Glanc uważa, że temat nowej pandemii może być wkrótce wykorzystywany, by „zastraszyć społeczeństwo”. Jeśli jednak wybuchnie nowa pandemia, to zmutowany wirus może okazać się groźniejszy od koronawirusa.

Pojawił mi się przebłysk artykułu krzyczącego o nowej zarazie, że nadchodzi nowa pandemia. Mam wrażenie, że zostanie coś takiego użyte, już w niedalekiej przyszłości. Czy to się uda, czy to przejdzie dalej? Nie wiem. Ja miałem już w tej chwili takie myśli, jakby przyszła prawdziwa pandemia, to nikt w nią nie uwierzy. Do tego doszło, że w tej chwili, jakby przyszło prawdziwe zagrożenie, to nikt już w to nie uwierzy. Zostaliśmy tematem przekarmieni. Obraz takiego artykułu, z ludźmi wyglądającymi na zakrwawionych, paskudnie wyglądających, dogorywających. Jakby na jesieni, w okresie jesiennym, była próba znowu wystraszenia nas czymś groźnym 

- ostrzega jasnowidz Glanc.

Co ciekawe, nie tylko jasnowidz Glanc ostrzega przed nową chorobą. Szef WHO oficjalnie ogłosił, że nadciąga nowa pandemia. Zaapelował do ONZ o środki finansowe konieczne, by przygotować się do wojny z patogenem.

logo Tu się dzieje