18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co przyniesie kwiecień?

Jasnowidz Jackowski alarmuje. „Mamy zrobić zapasy wody i jedzenia”

14.03.2023  20:36
Krzysztof Jackowski - przepowiednia na kwiecień 2023
Krzysztof Jackowski - przepowiednia na kwiecień 2023 Fot: YouTube @jasnowidzkrzysztofjackowsk5312

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się ze światem swoją przepowiednią na kwiecień 2023 roku. Tym razem miał niezwykle koszmarną wizję przyszłości.

Krzysztof Jackowski uchodzi za bodaj najsławniejszego polskiego jasnowidza, a jego wizje z zapartym tchem i wściekle bijącym sercem czytają całe rzesze wiernych fanów, którzy chcą jedynie tego, co pozornie niemożliwe – wiedzieć, co przyniesie przyszłość. Profeta z Człuchowa dzieli się ze zwykłymi śmiertelnikami swoim przepowiedniami poprzez swój kanał na YouTube i sporadyczne kontakty z mediami. A my jego słowa chłoniemy jak świeżą owsiankę.

W ostatnim czasie Krzysztof Jackowski nie zwalnia tempa pracy. Niedawno podzielił się nową przepowiednią na kwiecień 2023 roku. Ta wizja jest niezwykle koszmarna i przewiduje prawdziwą apokalipsę.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski – przepowiednia na kwiecień 2023

Jasnowidz Jackowski podzielił się z widzami przepowiednią dotyczącą kwietnia 2023 roku. Jego zdaniem wojna w Ukrainie jest tylko początkiem i nie będzie rychłego powrotu do spokoju i ładu. Niedługo wybuchnąć ma drugi konflikt, który będzie trwał nawet kilka lat. Oba konflikty nie mają być ze sobą całkowicie połączone, natomiast gdy już pojawi się ten drugi, to „wszystko rozgorzeje”.

Rosja albo Chiny będą chciały wyjawić jakąś tajemnicę, która może być bardzo nieprzychylna dla Zachodu. Propaganda. To będzie coś ważnego, szkalującego Zachód. W niektórych państwach ludzie zaczną jednak z tego powodu wychodzić na ulice. Będzie wtedy podany komunikat, że mamy zrobić zapasy wody i jedzenia

- ostrzega Krzysztof Jackowski.

Zarazem ów nowy konflikt rozpocząć mógłby się już, przynajmniej w swojej bardzo wczesnej fazie, w kwietniu. To oznaczać będzie bardzo trudne czasy dla całej ludzkości.

Są przygotowane trzy ewentualne fronty. Te działania mogą się zacząć od kwietnia (...). Świat na tym bardzo straci. Potem nastąpi dziwne zatrzymanie przez długi czas. Nastąpią braki, a nawet głód. To może trwać nawet 4 lata

– przepowiada człuchowski profeta.

Potem będzie drugi konflikt, który będzie rozstrzygał to, co nie zrobił pierwszy. (...) Różni politycy będą przemawiać, zabierze też głos papież. Będzie wypowiadał jakieś ostateczne orędzie. Jeżeli tak się stanie, to nie miejmy złudzeń

- czytamy słowa wieszcza na stronie Radia ZET.

My jesteśmy nieco przerażeni. Sytuacja na świecie może za niedługo stać się naprawdę zła. Oczywiście przy założeniu, że Krzysztof Jackowski rzeczywiście umie przewidywać przyszłość. Hmmm.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także