18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

„Trwoga”

Jasnowidz Jackowski ma przepowiednię dla PiS. Wie, czy wygrają wybory

09.03.2023  14:01
Krzysztof Jackowski ma przepowiednię dla PiS
Krzysztof Jackowski ma przepowiednię dla PiS Fot: Stanislaw Różycki/REPORTER, YouTube @jasnowidzkrzysztofjackowsk5312

Jak czytamy na stronie Radia ZET, jasnowidz Jackowski został zapytany o wynik przyszłych wyborów w Polsce. Co przewiduje dla Prawa i Sprawiedliwości?

Krzysztof Jackowski jest bodaj najpopularniejszym w Polsce jasnowidzem. Profeta z Człuchowa chętnie dzieli się swoimi wizjami ze śmiertelnikami na swoim kanale na YouTube. Odpowiada wówczas zarazem na pytania, które zadają mu żądni nadprzyrodzonej wiedzy Polacy. Poza tym, dzieli się komentarzami w mediach. Tym razem w rozmowie z „Super Expressem” został zapytany o wynik wyborów w Polsce.

Czy PiS wygra wybory? Przepowiednia Jackowskiego

Jasnowidz Krzysztof Jackowski został zapytany przez redakcję „Super Expressu” o wynik wyborów w Polsce. Profeta zachował jednak charakterystyczną dla siebie ostrożność. Czy PiS wygra wybory na jesień?

Jackowski zaczął od tego, że słowo rządzić należy wziąć w cudzysłów, bo rządzenie to wykonywanie pewnych odgórnych zaleceń i modyfikacji. Nie chciał też powiedzieć wprost, jaka partia będzie rządzić po następnych wyborach.

Wie pan co, PiS złoży koalicję, będzie miał większość, ale PiS nie doczeka przyszłych wyborów. Mówię to z trwogą, ale jestem konsekwentny. Mógłbym teraz tego nie mówić, mógłbym zamilknąć, ale jestem człowiekiem honoru. Nawet jakbym się mylił, to jestem honorowy

- ocenia Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski już wcześniej mówił, podczas jednej z audycji, że „PiS się raptem rozmyje, wyparuje, przestanie funkcjonować”. Wnioski są więc jasne – według jasnowidza PiS zwyczajnie rozpadnie się zanim przyjdą wybory. Wizja iście marzycielska i wielu Polaków ma nadzieję, że się spełni.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także