18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polska zagrożona

Jackowski ujrzał wielki wybuch! "Żrąca ciecz, panika"

Wojciech Kozicki
17.02.2023  17:50
Jasnowidz Jackowski miał wizje. Wielki wybuch, zagrożenie dla Polski
Jasnowidz Jackowski miał wizje. Wielki wybuch, zagrożenie dla Polski Fot: Jakub Walasek/REPORTER/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zapowiada wybuch i III wojnę światową. Polski Nostradamus ujawnia nowe wizje i przepowiednie na YouTube. Broń chemiczna, skażenie i rosyjskie prowokacje?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, czyli polski Nostradamus i Baba Wanga w jednym ciele, ujawnił nowe przepowiednie i wizje o przyszłości świata. Profeta z Człuchowa zwrócił uwagę na aktualną sytuację na Alasce. Zapowiedział, że prawdopodobnie czekają nas liczne prowokacje, by wywołać konflikt militarny. III wojna światowa? Polski jasnowidz w swoich wizjach ujrzał, że coś może wydarzyć się w kwietniu 2023 roku. Konsekwencje tych wydarzeń odczują Polacy.

Jasnowidz Jackowski. Rosja użyje broni chemicznej? III wojna światowa?

Zdaniem jasnowidza Jackowskiego, zanim wybuchnie III wojna światowa, światowe mocarstwa ogłoszą stan gotowości bojowej. Wtedy wydarzą się prowokacje na terenie Alaski.

Ogromny i przerażający wybuch, do którego się nikt nie będzie chciał przyznać. I to chyba nie będzie na terytorium Stanów Zjednoczonych. Będzie to na terenie być może Rosji i być może właśnie rejon tamten odludny… Stan gotowości bojowej i wybuch wielki, jeden...  – ostrzega jasnowidz Jackowski na YouTube.

Jasnowidz o przyszłości Polski

Polski jasnowidz przeczuwa zagrożenie dla Polski. W swoich wizjach ujrzał szwadron samolotów blisko Europy. Kraje NATO ogłoszą gotowość bojową, także w Polsce. Nastąpi wezwanie rezerwistów, Polacy będą wcielani do służby wojskowej. Najgorsza sytuacja czeka nas w kwietniu 2023 roku. Kluczowe mogą okazać się „baniaki w Ukrainie z mocno żrącą cieczą”, nastąpi ich eksplozja, dojdzie do paniki. Ludzie  w krajach położonych blisko Rosji będą zastanawiali się nad zmianą miejsca zamieszkania.  

Czy ma to związek z prowokacjami Putina, przed którymi ostrzegają eksperci i wywiad ukraiński? Czy jasnowidz Krzysztof Jackowski jest mistrzem w przewidywaniu teraźniejszości?

Źródło: Radio ZET

Czytaj także