18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Masz TE znaki na rękach?

Jackowski: nowa epidemia, plamy na skórze

08.02.2023  21:12
Jasnowidz Jackowski - nowa epidemia, plamy na skórze, zarażliwa plaga
Jasnowidz Jackowski - nowa epidemia, plamy na skórze, zarażliwa plaga Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski i kolejne mroczne wizje. Polski profeta i Nostradamus z Człuchowa zapowiada nową epidemię w Polsce. Wkrótce na skórze Polaków pojawią się tajemnicze plamy…

Jasnowidz Krzysztof Jackowski znowu zajrzał w przyszłość i ma złe wiadomości. Miał podobną wizję już w 2022 roku, gdy ostrzegał przed tajemniczymi plamami na skórze, głównie na rękach. Podobno „jacyś ludzie poza Polską nieliczni to mają”. Być może ktoś zostanie oskarżony o spowodowanie sztucznej epidemii albo zagrożenia dla ludzkiego życia.

Nowa epidemia. Jasnowidz Jackowski ostrzega

Jak ujawnił jasnowidz Jackowski, przeczytał niedawno artykuł o mące z owadów, która będzie dodawana do jedzenia w Unii Europejskiej. Natychmiast poczuł, że dzieje się coś złego. W najnowszej wizji ujrzał „czerwone plamy z białą kropką na ludzkiej skórze, okrągłe plamy w rożnych miejscach na ciele”. Przewiduje coś na kształt „plagi i nowej zarazy”. Dramat ma zacząć się bliżej zwrotnika, w ciepłych krajach. Zaatakuje nas coś „bardzo zaraźliwego i groźnego”.

Odniosłem jeszcze jedno wrażenie, dziwne. To coś będzie bardzo zakaźne, bardzo niebezpieczne w swoich skutkach, a zarazem bardzo błyskawicznie się rozprzestrzeniające. Będzie to tak poważne, że w moim poczuciu wiele państw zacznie reagować zawczasu. Będą od razu jakieś zasady, restrykcje, reakcja - ostrzega Jackowski.

Warto też przypomnieć wcześniejszą wizję Jackowskiego. Czy są ze sobą powiązane? Czeka nas nowa pandemia?

Co będzie robiło odczyn na skórze i to będzie nawet pokazywane w telewizji, że ludzie mają odczyn na skórze, coś ze skórą. My to będziemy widzieli w telewizji, o tym będzie się mówiło w telewizji. Mimo to wywoła to też wielki lęk”. Co tym razem zobaczył jasnowidz z Człuchowa – zapowiedział jasnowidz Jackowski w 2022 roku.
Czytaj także