18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Już jest w gotowości"

Jackowski ostrzega - nowa wojna w 2023 roku

Wojciech Kozicki
27.12.2022  18:17
Jasnowidz Jackowski ostrzega - nowa wojna w 2023 roku [WIDEO]
Jasnowidz Jackowski ostrzega - nowa wojna w 2023 roku [WIDEO] Fot: WOJCIECH STRÓŻYK/REPORTER/EAST NEWS

Jaki będzie rok 2023? Niestety, jasnowidz Krzysztof Jackowski czarno to widzi. Zajrzał w przyszłość i w Super Expressie zapowiedział, że może wybuchnąć nowa wojna. Turcja zaatakuje? A może Chiny uderzą w Tajwan? USA zderzą się z Iranem?

Przepowiednie na 2023 rok mrożą krew w żyłach. Wojna Rosji z Ukrainą to dopiero początek horroru? Jasnowidz Jackowski ostrzega, że Turcja już przygotowuje grunt pod następną wojną i szykuje broń jądrową w oparciu o rosyjskie know-how.

Kryzys i nowa wojna w 2023 roku? Jasnowidz Jackowski ostrzega

Jackowski ostrzega przed nadchodzącym kryzysem oraz podziałem świata. Wspomniał też o konflikcie Chin i Tajwanu oraz sporach na linii USA, Iran i Izrael. Wspomniał, że mocarstwa chcą wywołać wojnę dla poczucia strachu i zubożenia cywilizacyjnego.

Przyjdzie inna wojna, która już jest w gotowości. Zmienia się oblicze ekonomiczne świata, a trzy wielkie mocarstwa robią porządki na swoich terenach.  Dwie niezależne od siebie wojny, a w tle idzie kryzys. Ten kryzys jest główną nicią, która idzie ku przyszłości – ostrzegł jasnowidz Jackowski w Super Expressie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Jasnowidz Jackowski zapowiada kolejne wojny [WIDEO]

logo Tu się dzieje