18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nadciąga katastrofa?

Jackowski ostrzega! "Skażenie w Polsce"

Wojciech Kozicki
29.11.2022  21:42
Jasnowidz Jackowski ostrzega! "Skażenie w Polsce, broń biologiczna"
Jasnowidz Jackowski ostrzega! "Skażenie w Polsce, broń biologiczna" Fot: Jakub Walasek/REPORTER/East News

Jasnowidz Jackowski i kolejne mroczne wizje. Jaki będzie 2023 roku? Czeka nas koniec świata? Profeta z Człuchowa ostrzega, że w Polsce może zostać użyta broń biologiczna?

Jasnowidz Jackowski znów ujawnia mroczną przyszłość Polski. Wcześniej wspominał, że ujrzał w 2023 roku wojsko i wielki lęk, ale na tym nie koniec złych wiadomości. Zagrażają nam kryzys, „częściowe wyłączenie kraju”, a może nawet dojdzie do użycia broni biologicznej i skażenia.

Biologiczna lub chemiczna katastrofa w Polsce? Jackowski ostrzega

Zdaniem Jackowskiego, rok 2023 będzie bardzo niebezpieczny dla ludzi, a niebezpieczeństwo „już w nas tkwi”. Wkrótce zaczniemy bać się kupowanego jedzenia i picia. Będzie mówiło się o regionalizacji ludności. Nie wszyscy będą mogli się przemieszczać, jakby kraj został podzielony na strefy. Grozi nam wirusowe lub chemiczne „coś”, jakby w niektórych regionach ludzie zostali zainfekowani czyms szkodliwym dla organizmu. Bez przepustek nie będą mogli opuścić miejsca zamieszkania.

Czyżby kolejna epidemia? Broń biologiczna? Tego polski Nostradamus nie jest w stanie doprecyzować… a może woli to ukryć?

Nie twierdzę, że to będzie w całej Polsce. To będzie pewna część Polski albo pewne regiony w Polsce, być może to będą nieregularne miejsca w Polsce, które po sytuacji z tym lękiem będą przez długi czas te rejony bardzo źle funkcjonowały lub nie funkcjonowały. Bardzo dużo wskazuje, że to może być skażenie, broń biologiczna lub coś, czego nie widać, a jest groźne. Mam poczucie, że ten lęk i cały problem będzie w podstawie swojej bardziej słowem jak rzeczywistością, ale przez długi czas my będziemy odbierali to jako rzeczywistość. Tak to zostanie nam przedstawione. Jeżeli to się wydarzy, musimy się kierować rozsądkiem, co będzie ciężkie, gdy całe tłumy ludzi będą opuszczać pewne miejsca – ostrzega jasnowidz Jackowski.
Czytaj także