18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jasnowidz Jackowski przewiduje przyszłość. Wojna i puste portfele to nie wszystko

Redakcja
28.12.2018  13:24
Jasnowidz Jackowski przepowiednie na 2019
Jasnowidz Jackowski przepowiednie na 2019 Fot: Facebook/

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi wizjami na 12 najbliższych miesięcy. Zdaniem słynnego wróżbity z Człuchowa, Polskę i Polaków czeka naprawdę trudny rok 2019.

Co przyniesie nam rok 2019? Przyszłość chciałoby znać wielu z nas, zwłaszcza, jeśli liczymy na poprawę swojego życia. I tu z pomocą przyjść mogą wróżki i wróżbici, którzy choć w części rozwieją nasze wątpliwości.

Słynny jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi wizjami dla Polski na rok 2019. W rozmowie z superbiz.se.pl przyznał, że w najbliższej przyszłości nie będzie zbyt różowo. Co zatem czeka Polaków?

ZOBACZ: Przepowiednie królowej Saby i koniec świata. Proroctwa się spełniają?

Ogromne podwyżki za usługi i leki

Jeśli liczyliśmy na to, że w 2019 wydamy mniej, a ceny, które rosły w ostatnim czasie, ustabilizują się, lub zaczną spadać, musimy uznać swoje nadzieje za płonne - wynika z wizji Jackowskiego. Jasnowidz przewiduje bowiem ogromne podwyżki między innymi na leki. Droższe będzie też samo leczenie, a także między innymi transport i budownictwo.

Jednocześnie Polacy liczyć mogą na ulgi przyznawane im przez państwo. Jesienią Polskę czekać ma rekordowa nadwyżka PKB, która ma być swego rodzaju zagraniem przedwyborczym. Rząd nie pozwoli sobie na większe zmiany na niekorzyść wyborców, wręcz przeciwnie - Polacy dostaną od niego ulgi podatkowe, na których skorzystają głównie najbiedniejsi.

Premier Morawiecki w niebezpieczeństwie?

W czasie, gdy politycy zajmą się przygotowaniami do wyborów, premier Mateusz Morawiecki prawdopodobnie znacząco złamie konstytucję. Rząd wprowadzi ustawę łamiącą prawo bądź rażąco wpływającą na życie obywateli. Będzie wiązało się to z protestem zarówno ekspertów, jak i zwykłych ludzi. Choć wszyscy domagać się będą dymisji premiera i rekonstrukcji rządu, Jarosław Kaczyński do tego nie dopuści.

ZOBACZ:  Koniec świata już wkrótce. Teolog ostrzega, nastąpi apokalipsa

Wybory w Polsce i wielki przegrany. Znany polityk zakończy karierę

W 2019 roku czekają nas wybory, które tak jak poprzednio, wygrać ma PiS. Niestety dla polityków największej partii - poparcie nie będzie już tak duże, jak dotychczas. Prawu i Sprawiedliwości do pełnego objęcia władzy potrzebny będzie koalicjant.

Tymczasem jasnowidz Jackowski wymienia dwa nazwiska: największego przegranego i wygranego nadchodzących wyborów. Tym pierwszym jest Ryszard Petru, którego partia nie ma szans na współpracę z Koalicją Obywatelską. Polityk po wyborach ostatecznie pożegna się z karierą w Sejmie.

Kto zatem świecić ma triumfy? Wieszcz z Człuchowa zapowiada, że rok 2019 przyniesie dużo szczęścia... Grzegorzowi Schetynie, który stanie się niekwestionowanym, silnym liderem politycznym.

ZOBACZ:  Koniec świata - popularne teorie [TOP 8]

Wielka wojna w Europie. Uwaga na bliski wschód!

Jasnowidz Jackowski zwraca też uwagę na konflikt między Rosją i Ukrainą oraz wojnę na bliskim wschodzie. O ile najbliższymi sąsiadami ze wschodu nie musimy się przejmować, o tyle niepokoje w Syrii i Strefie Gazy mogą negatywnie wpłynąć na Europę.

Tu Jackowski przewiduje "coś wielkiego". Mówi, że "rok 2019 obedrze Europę ze złudzenia jakiejkolwiek normalności". O co chodzi? Najprawdopodobniej o ruchy rewolucyjne, które zmienią kontynent i będą miały wpływ na Polskę.

ZOBACZ TEŻ:  Baba Wanga ostrzega. Przepowiednie wielkiej wróżbitki nie napawają optymizmem  

Czytaj także