18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Kataklizm, docenimy wodę"

Jackowski zapowiada KATASTROFĘ! Ujawnił kiedy się zacznie

Wojciech Kozicki
05.07.2023  14:22
Jasnowidz Jackowski zapowiada kataklizm. Polski Nostradamus i nowe  przepowiednie
Jasnowidz Jackowski zapowiada kataklizm. Polski Nostradamus i nowe przepowiednie Fot: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, Mark Newman/Science Source, East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski i nowe defetystyczne wizje. Polski Nostradamus zapowiada katastrofę i globalny kataklizm "związany z wodą". Człuchowski profeta ujawnił dokładną godzinę, gdy nastąpi… koniec świata?

Krzysztof Jackowski znowu ujawnił mroczne przepowiednie i proroctwa dotyczące przyszłości świata. Człuchowski Nostradamus ma złe wiadomości, ludzkość i Ziemia są zagrożone. Czekają nas kataklizm i katastrofa o globalnym zasięgu.

Jasnowidz Jackowski zapowiada kataklizm. Mroczne proroctwo

Jackowski ma przeczucie, że katastrofa może mieć związek z trzęsieniem ziemi, ale nie ma co do tego pewności. Jest jednak pewien, że kataklizm będzie powiązany z wodą.

Czeka nas na Ziemi kataklizm, o którym będzie mówić cały świat, tak on będzie duży. I przyćmi to na moment całą nienormalność, w której w tej chwili oparach żyjemy. Obawiam się, że i tak ta nienormalność po tym wróci, ale mimo wszystko zobaczyłem to bardzo mocno. Jak się stanie ten kataklizm duży, to docenimy rolę wody. Zrozumiemy, jak ważna i potrzebna jest dla nas woda - ostrzega jasnowidz Jackowski.

Kiedy nastąpi katastrofa zapowiada przez jasnowidza Jackowskiego?

Piąta… Przed piątą… Piąta piętnaście, piąta czterdzieści pięć… Piąta godzina, być może nad ranem. Nie jestem pewny, czy to będzie zdarzenie naturalne, ale jeśli tak będzie, to będzie wyjątkowo silne - zapowiada jasnowidz Jackowski.

Czy Polacy nadal wierzą w wizje i przepowiednie Jackowskiego? Jego wizerunek został ostatnio mocno nadszarpnięty. Jego metody ujawniła matka Iwony Wieczorek. Polscy policjanci również obnażyli jego „techniki” szukania zwłok. Ostro uderzył w niego także jasnowidz Wojciech Glanc. Jak to się skończy dla Jackowskiego? Tego chyba on nie jest w stanie przewidzieć...

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje