18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oby się ziściło

Jasnowidz Jackowski zobaczył śmierć Putina! Wie, jak i kiedy umrze

31.03.2023  20:39
Jak i kiedy umrze Putin? Przepowiednia Jackowskiego
Jak i kiedy umrze Putin? Przepowiednia Jackowskiego Fot: Asatur Yesayants/Shutterstock, YouTube @jasnowidzkrzysztofjackowsk5312

Podczas ostatniej transmisji jasnowidz Krzysztof Jackowski zobaczył śmierć Putina. Człuchowski profeta wie, jak i kiedy umrze dyktator Rosji.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa pozostaje bodaj najsławniejszym polskim jasnowidzem. Jego wizje przyciągają rzesze fanów i ludzi, którzy zwyczajnie chcieliby wiedzieć, co wydarzy się w przyszłości. Ile prawdy jest w przepowiedniach Jackowskiego? Ciężko powiedzieć, ale jego zwolennicy uważają, że jego niejasne wizje niosą ze sobą choć ziarno prawdy.

Podczas ostatniej transmisji jasnowidz Jackowski skupił się wizji dotyczącej kwietnia. Dużo czasu poświęcił światowym konfliktom i problemom na świecie. Jego wizje, co zdarza się często, były raczej złowróżebne i przerażające. Jasnowidz mówił m.in. o kolejnej wojnie. Jest jednak jeden pozytyw – Jackowski miał zobaczyć śmierć dyktatora Rosji Władimira Putina.

Śmierć Putina. Jak i kiedy umrze dyktator?

Gdy podczas ostatniej transmisji Krzysztof Jackowski skupiał się na zdjęciach Andrzeja Dudy, Władimira Putina i Joe Bidena, przyszła do niego wizja. Zobaczył nie tylko śmierć Putina, ale też jak zginie przywódca Rosji.

Dziwne. Otrucie Putina. Wiem, że to głupie, co mówię...

- rzucił nagle człuchowski profeta, gdy skupiał się na zdjęciu Bidena.

Może on wie. Może wywiad wie, że jest być może przygotowywane otrucie Putina. A ten fakt mógłby doprowadzić do podziału Rosji na trzy części

- zinterpretował.

Już w zeszłym roku jasnowidz Jackowski mówił o śmierci Putina. Jak przypomina portal RadioZET.pl, w maju 2022 roku profeta mówił o tym, że Władimir Putin jeszcze trochę pożyje.

Putin jeszcze troszeczkę będzie żył… Będzie czas w życiu Putina, w którym nie będzie pełnił swoich funkcji prawdopodobnie ze względów zdrowotnych. Ale nie będzie wybrany nowy przywódca. Będą trzy osoby, które będą za niego decydowały

- mówił jasnowidz.

Podobna wizja pojawiła się w grudniu zeszłego roku. Wtedy Jackowski mówił, że Putin ma umrzeć w górach i nie w 2023 roku.

Śmierć Putina nie nastąpi szybko. Na pewno nie będzie miała ona miejsca w nadchodzącym roku. (…) Niestety Putin jeszcze nie umrze. Tak, jak niestety, to zło na świecie, które się rozlewa, się nie uspokoi

– mówił wcześniej jasnowidz Jackowski.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także