18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Doniesienia z przyszłości

Jasnowidz miał nową wizję. To czeka Polskę w najbliższych tygodniach

13.03.2023  19:02
Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego
Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego Fot: YouTube @jasnowidzkrzysztofjackowsk5312

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się z redakcją „Super Expressu” prognozą pogody na najbliższy czas. Czy wiosna 2023 będzie ciepła?

Krzysztof Jackowski to bodaj najsławniejszy jasnowidz współczesnej Polski. Na swoim kanale na YouTube regularnie dzieli się z widzami niezwykłymi przepowiedniami dotyczącymi Polski i wydarzeń w naszym regionie. Natomiast w przeszłości zasłynął swoją działalnością w kryminalistyce – policja nieraz zwracała się do niego o pomoc w trudnych sprawach.

Krzysztof Jackowski zaangażował się choćby w sprawę Iwony Wieczorek na prośbę Polsatu. Ostatecznie jego wizje nie okazały się szczególnie pomocne, a jego działalność została dosadnie skrytykowana przez matkę zaginionej. Jest jednak autorem jednego z interesujących przesłuchań podejrzanego i zatrzymanego niedawno Pawła P.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, znany także jako profeta z Człuchowa, często jest w kontakcie z redakcją „Super Expressu”, z którą dzieli się najnowszymi, krótkimi wizjami przyszłych wydarzeń. Tym razem zapytano go o to, jaka będzie pogoda na wiosnę 2023 roku.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski z prognozą pogody

Profeta z Człuchowa Krzysztof Jackowski został zapytany przez dziennikarzy „Super Expressu” o to, jaka będzie pogoda w najbliższych tygodniach. Czy możemy spodziewać się ciepłej czy zimnej wiosny?

To będzie rok deszczowy ogólnie. Ale nie oznacza to, że wiosna nie będzie ładna

- odparł tajemniczo jasnowidz Jackowski.

A więc oto prognoza pogody prosto ze źródła – z przyszłości. Jest niestety dość zdawkowa, ale musi to nam wystarczyć.

Tymczasem meteorolodzy, którzy nie mogą spojrzeć bezpośrednio w przyszłość, przewidują, że rzeczywiście czekają nas w najbliższym czasie opady deszczu, choć raczej niewielkie i sporadyczne. Pytanie brzmi jednak – kto wie lepiej, meteorolog-śmiertelnik czy meteorolog-jasnowidz? Wkrótce przekonamy się, jaka jest prawda.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także