18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Złe wieści

Jasnowidz zobaczył ŚMIERĆ PUTINA! Pada data i miejsce

13.12.2022  17:32
Kiedy umrze Władimir Putin?
Kiedy umrze Władimir Putin? Fot: Free Wind 2014/Shutterstock, Youtube Krzysztof Jackowski

Czy dopiero śmierć Władimira Putina zakończy wojnę? Kiedy to jednak nastąpi? Dyktator jest, co prawda, zapewne schorowany, ale wciąż trzyma się na nogach. Teraz sławny jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział jego śmierć!

Wojna trwa już od lutego i zbiera swoje śmiertelne żniwo. Co rusz pojawiają się informacje o chorobach Putina, lecz ten jak na złość nie chce umrzeć. Co byłoby po jego śmierci – ciężko przewidzieć, ale eksperci przewidują, że byłaby to okazja dla rosyjskich elit do wprowadzenia pożądanych przez Ukrainę i Zachód zmian systemowych.

W rozmowie z „Super Expressem” sławny jasnowidz Krzysztof Jackowski zdradził, czy upragniony przez świat moment śmierci Putina nadejdzie wkrótce. Niestety, wieści te będą dla niektórych dobre, dla niektórych złe. Jaka jest wizja jasnowidza z Człuchowa?

Kiedy umrze Putin? Data, miejsce

„Super Express” poprosił człuchowskiego profetę Krzysztofa Jackowskiego o przepowiednię dotyczącą życia Putina. Dziennik otrzymał od niego jednak straszną i przykrą dla wielu ludzi odpowiedź. Jego zdaniem Putin nie zostanie wkrótce zabity, lecz dożyje starości.

Byłem już wcześniej pytany o los Putina. Powiedziałem, że Putin umrze w górach. Powiedziałem to wiele lat temu. Śmierć Putina nie nastąpi szybko. Na pewno nie będzie miała ona miejsce w nadchodzącym roku. Niestety Putin jeszcze nie umrze. Tak, jak niestety, to zło na świecie, które się rozlewa się nie uspokoi

- czytamy w „Super Expressie”.

Kiedy więc końca dobiegnie rosyjsko-ukraińska wojna? Nie sposób powiedzieć. Jednakże ostatnie porażki putinowców na froncie stawiają pod znakiem zapytania rosyjski sukces.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także