18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Spore zaskoczenie

Jasnowidzka Aida ma wskazówkę na listopad 2022 roku. Prosta rada

09.11.2022  13:34
Jasnowidzka Aida - rada na listopad
Jasnowidzka Aida - rada na listopad Fot: Wojciech Olkuśnik/East News

Sławna jasnowidzka przekazała nam wszystkim radę na listopad 2022 roku. Ta prosta wskazówka pomoże nam na drodze do szczęścia.

Aida należy do tych bardziej nowoczesnych jasnowidzek. Jej rady wchodzą wręcz na obszar potocznej psychologii. Zaznacza przy tym wagę wolnej woli w naszym życiu i dzieli się swoimi wskazówkami z fanami m.in. na swoim instagramowym profilu. Często zaznacza, że nie należy ślepo podążać za radami wizjonerów i astrologów, a zamiast tego wziąć sprawy we własne ręce.

Aida Kosojan-Przybysz – rada na listopad

W 2022 roku jasnowidzka Aida wiele mówi o naszym nastawieniu – brakuje nam optymizmu i wiary w siebie i raczej szukamy w sobie wad, zamiast zalet.

Dlatego jej wskazówka na listopad jest bardzo prosta i odnosi się do powyższego:

Bądź! Po prostu bądź! Bo jesteś kimś wyjątkowym, jedynym i niepowtarzalnym. Nie musisz wyglądać jak ktoś, bo jesteś sobą

- napisała Aida.

W porady często wprowadza proste rady z obszaru coachingu i folkowej psychologii, tym razem nie było inaczej:

Nie musisz umieć robić salta. Nie musisz być „kimś”. Bądź radością w oczach, uśmiechem o poranku, łzą szczęścia i oporą. Bądź miłością i spokojem. To wszystko masz

- stwierdziła Aida Kosojan-Przybysz.

Nie zawsze jest łatwo

Jasnowidzka odniosła się również do tego, że nie zawsze proste jest znalezienie w sobie wewnętrznego uśmiechu. Niektórzy z nas przeżyli bolesne chwile, które przeszkadzają w wykrzesaniu z siebie radości na pokaz. Aida nie chce jednak, żebyśmy się zrażali.

Z tym przyszedłeś na świat, bo w piękno i radość życia jest wyposażona dusza każdego dziecka. Nie wyrastaj z miłości do siebie. Nie wyrastaj z marzeń. Nie wyrastaj z nadziei. Po prostu kochaj i bądź!

- zaleciła jasnowidzka.

Wielka mądrość wynikająca z błyskotliwej analizy ludzkiej psychiki! A zarazem prosta rada na listopad 2022 roku. My będziemy się do niej stosować i liczymy na wspaniałe rezultaty.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także