18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pamela cierpi na gigantomastię

Jej piersi nie przestają rosnąć. "Boję się wychodzić z domu"

Wojciech Kozicki
16.03.2023  16:48
Jej piersi nie przestają rosnąć. Cierpi na gigantomastię
Jej piersi nie przestają rosnąć. Cierpi na gigantomastię Fot: PAmela James Instagram

Duże piersi dla jednych są cudem natury, dla innych przekleństwem. Pamelia James cierpi na gigantomastię (macromastia) i marzy, by mieć mały rozmiar piersi. Niestety, z powodów chorobowych biust Australijki nie przestaje rosnąć, a lekarze nie chcą podjąć się operacji zmniejszenia piersi.

Pamelia James cierpi na problemy zdrowotne z piersiami. Gigantomastia sprawia, że biust 27-latki nie przestaje rosnąć. W zaledwie rok jej piersi powiększyły się czterokrotnie i niestety, jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa.

Gigantomastia i rosnące piersi. Ten rozmiar biustu to przekleństwo

Piersi James z powodu gigantomastii (przerostu piersi) w ciągu roku zwiększyły się o 31 centymetrów w obwodzie. Kobieta musiała w 12 miesięcy 4 razy zmieniać rozmiar biustonosza. Rosnące piersi powodują ból pleców, ramion i szyi, co zmusiło ją do podjęcia leczenia. Niestety, lekarze nie wiedzą jak zatrzymać rosnące piersi. W ciągu 15 lat w literaturze medycznej opublikowano mniej niż 110 przypadków tego schorzenia.

Pamelia James podejrzewa, że gigantomastia i ogromne piersi to efekt uboczny leków. Przyznała, że w 2018 roku leczyła się na depresję i brała neuroleptyki (środki przeciwpsychotyczne), które powodowały u niej skutki uboczne w postaci przybierania na wadze.

Kobieta czuje również ogromny dyskomfort psychiczny i przestała wychodzić z domu, by nie narazić się na krytyczne komentarze i głupie żarty, także ze strony innych kobiet.

Walczę ze znalezieniem ubrań pasujących do mojego biustu i ostatecznie noszę za duże t-shirty. Istnieją bardzo ograniczone możliwości dla kobiet z większym biustem, zwłaszcza jeśli nie chcesz eksponować dekoltu. Czuję się bardzo skrępowana, kiedy wychodzę w miejsce publiczne. Jeśli noszę coś ciasno przylegającego do klatki piersiowej, zauważam, że kobiety patrzą na mnie. Czuję, że przez tak duże piersi wyglądam paskudnie, więc siedzę w domu - powiedziała Pamelia.

Chce zmniejszyć piersi. Czu operacja pomoże?

Operacja zmniejszenie piersi jak na razie nie wchodzi w grę. Lekarze podejmą się zabiegu dopiero, gdy piersi Pameli przestaną rosnąć. Niestety, obawiają się, że po operacji zmniejszenia biustu, może on znów zacząć rosnąć do chorobliwych rozmiarów.

Piersi na wagę złota? 

James wykorzystuje media społecznościowe, by wspierać kobiety mające problem z dużymi piersiami. Przy okazji te media zapewniają jej ogromne zyski. Jak dodaje The Sun, m.in. dzięki portalowi Only Fans zarabia rocznie 142 tysiące funtów jak gwiazda internetu.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Źródło: Daily Mail

Czytaj także