18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Samochód wjechał w autobus. Czy zawinił wiek kierowcy? [WIDEO]

Redakcja
18.09.2018  11:38
kalisz wypadek samochodowy autobus linia 19 KLA
kalisz wypadek samochodowy autobus linia 19 KLA Fot: Policja.gov.pl, Youtube.com/Portal Fakty Kaliskie

Autobus komunikacji miejskiej kontra Fiat Seicento.

Kalisz. Wypadek samochodowy na skrzyżowaniu alei Wojska Polskiego z ulicą Stawiszyńską. Jak podaje portal faktykaliskie.pl, 16 września autobus KLA linii 19 jechał w kierunku centrum i zderzył się z samochodem osobowym (Fiat Seicento).

ZOBACZ TEŻ: Wypadek policyjnej kolumny. Radiowozy jechały nieprawidłowo? [WIDEO]

Wideo z wypadku samochodowego

Nagranie z wypadku trafiło do sieci. Widać na nim jak 81-kierowca Seicento uderzył w autobus i dachował. Świadkowie zeznają, że pojazd komunikacji miejskiej ruszył po zapaleniu się zielonego światła. Niewiele brakowało, a senior wbiłby się w część pasażerską autobusu.

O dużym szczęściu może mówić 81-letni kierowca fiata seicento, który wjechał na skrzyżowanie i zderzył się z autobusem. Jego auto dachowało. Na szczęście nikt z uczestników tego zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kierowca osobówki trafi do kaliskiego szpitala. Do uczestników ruchu drogowego apelujemy o ostrożność – można przeczytać na stronie internetowej kaliskiej policji.

Przyczyna wypadku

Kierowca samochodu osobowego został ranny, ma obrażenia głowy. To może nie być koniec jego kłopotów. Policja bada sprawę, by ustalić przyczynę wypadku. Zebrany materiał dowodowy trafi do sądu. Internauci sugerują, że być może winna była awaria sygnalizacji świetlnej.

ZOBACZ TEŻ: Akcja EDWARD. Policja szykuje masowe kontrole, posypią się mandaty

Zagłosuj

Czy seniorzy powinni prowadzić samochody?

Liczba głosów:

Kalisz - wypadek samochodowy - autobus kontra Fiat Seicento:

kalisz wypadek samochodowy KLA
kalisz wypadek samochodowy KLA Fot: Policja.gov.pl
Przeczytaj więcej
Komentarze