18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Lepiej ubezpieczyć dom"

Jasnowidz Gabriel: katastrofa w Polsce w 2023 roku

Wojciech Kozicki
23.12.2022  10:12
Jaki będzie 2023 rok w Polsce? Jasnowidz ujawnia
Jaki będzie 2023 rok w Polsce? Jasnowidz ujawnia Fot: MARCO ANDRAS EST./East News

Nostradamus, Baba Wanga, ojciec Pio, jasnowidz Jackowski – ich wizje i przepowiednie mrożą krew żyłach. Co nas czeka w 2023 roku? W przyszłość zajrzał dla Radia ZET jasnowidz Gabriel. Niestety, jego „horoskop 2023” to złe wiadomości i czarne scenariusze.

Przepowiednie na 2023 rok to istny koniec świata i apokalipsa. Wojny, inflacja, kryzys, zamachy, skażenie Polski, śmierć. Czy rzeczywiście czeka nas w Polsce aż tak mroczna przyszłość? Radio ZET ujawnia przepowiednię jasnowidza Gabriela, który problemy zapowiada już na wiosnę 2023 roku. Sugeruje, by ubezpieczyć domy, bo...

Polska i przepowiednie na 2023 rok. Powódź, inflacja i zalany dom

Jak ostrzega jasnowidz Gabriel, już na wiosnę polskie miasta zostaną zalane. Kolejna powódź stulecia w Polsce? Zmiany klimatu i bagatelizowanie ich przez polityków doprowadzą do tragedii.

Możemy spodziewać się najgorszego. Wystąpią ulewne deszcze, które zaleją miasta. Właśnie wtedy uświadomimy sobie, że zmian klimatu nie da się już powstrzymać. Społeczeństwo będzie przerażone, jednak politycy zbagatelizują tę kwestię - powiedział jasnowidz Gabriel w rozmowie z Radiem Zet.

Jasnowidz Gabriel pociesza, że nie dojdzie do wybuchu kolejnej wojny, a problemy z inflacją ustąpią już za kilka miesięcy. Polaków czeka jednak trudny czas, bo  w marcu zaczną się ekstremalne zjawiska pogodowe. Sugeruje, by jak najszybciej ubezpieczyć domy.

Będziemy zszokowani. Nagle zaczniemy się obawiać, że możemy wszystko stracić. Właściciele domów powinni pomyśleć o ubezpieczeniu, bo w marcu przestaną spać spokojnie - zdradził jasnowidz Gabriel.

Przynajmniej nie zapowiedział końca świata i apokalipsy, uff…

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje