18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ciekawostki o Kimie

Korea twierdzi, że Kim jest bogiem. "Ma moce i się nie wypróżnia"

Wojciech Kozicki
02.03.2023  14:19
Korea  Północna szokuje. Kim Dzong Un jest jak bohater Marvela?
Korea Północna szokuje. Kim Dzong Un jest jak bohater Marvela? Fot: Shutterstock/Goga Shutter

Korea Północna jest strasznie śmieszna. Północnokoreańska propaganda publikuje kolejne szokujące informacje i ciekawostki o swoim liderze. Kim Dzong Un jawi się niczym postać bajek i bohater z filmów Marvela, który na super moce. Wiedzieliście, że jest tak boski, iż się nie wypróżnia i kontroluje pogodę umysłem?

Korea Północna to propagandowy kabaret. Kim Dzong Un to oczywiście psychopatyczny i tchórzliwy dyktator z nadwagą. Jednak propagandziści w Korei Północnej uwijają się jak w ukropie, by ukazać go jako boską istotę i bohatera. Niektóre ciekawostki i informacje o Kim Dzong Unie mogą wywołać ataki śmiechu i pobudzić perystaltykę jelit.

Kupa śmiechu w Korei Północnej, Boski Kim Dzong Un

Komunistyczna propaganda jest g*wno warta? Oficjalna biografia Kim Dzong Una, wydana w Korei Północnej, zapewnia, że Kim Dzong Un jest bogiem, więc nie musi chodzić do toalety. Nie wypróżniali się również  jego ojciec Kim Dzong Il i dziadek Kim Ir Sen. Trzymają z pokolenia na pokolenie? Jako istoty idealnie nie mają przyziemnych funkcji fizjologicznych. Taka informacja znajduje się m.in. w Aquariums of Pyongyang.

Co więcej, Kim Dzon Un jest uznawany w Korei Północnej za jednego z największych geniuszy na świecie i cudowne dziecko. Reżim twierdzi, że już w wieku 3 latach prowadził samochód, a gdy miał 9 lat pokonał w regatach zawodowych sportowców. Co więcej, gdy Król Porannej Gwiazdy się rodził, na niebie w Korei Północnej pojawiła się podwójna tęcza, zakwitły kwiaty i przyszła wiosna.

Propaganda głosi, że urodził się na szczycie mitycznej góry, gdzie wraz z archeologami odnalazł szczątki jednorożców, które niegdyś ujeżdżał król Tongmyong. Liczne źródła podają, że tak naprawdę despotyczny grubasek urodził się we wsi Wiatskoje w Związku Radzieckim.

Super Kim. Korea Północna ledwo wytrzymuje jego geniusz

Kim Dzong Un ma super moce niczym bohaterowie Marvela i X-Men. Dzieci w szkołach w Korei Północnej uczone są, że ich przywódca ma moc kontrolowania pogody siłą umysłu. A do tego potrafi sam się ostrzyc, wie wszystko, zna się na wszystkim i samodzielnie opracował cudowne lekarstwo, które leczy takie choroby jak  Ebola, AIDS, rak, impotencja, choroby serca.

Kim Dzong Un urodził się 8 stycznia 1984 roku (oficjalna data urodzenia trzymana jest w tajemnicy) w Pjongjangu. Zagadką jest tożsamość jego matki, przez którą nazywany był „Królem Porannej Gwiazdy”. Ko Yŏng Hŭi zmarła w 2004 roku na emigracji w Paryżu. Przez lata żyła w nieformalnym związku z Kim Dzong Ilem, a owocem tej relacji była trójki dzieci. Oprócz Kim Dzong Una, wychowywali wspólnie także syna Kim Dzong Czola i córkę Kim Jo Dzong, która od 2021 zasiada w Komisji Spraw Państwowych, najwyższego organu w kraju – podaje National Geographic.

Jedzenie, seks i lwie klejnoty

Kim Dzong Un podobno ma obsesję na punkcie jedzenia i seksu. Pojawiały się publikacje mówiące, że dyktator ma własny harem, ale dręczą go problemy z erekcją. Jego lekarz Kim Hyeong-soo, ujawnił, że przywódca stawia na wymyślne afrodyzjaki takie jak m.in. lwie jądra.

Jego ulubione napoje to brazylijska kawa, wino z węża, szampan Cristal, i koniak Hennessey (ponad 600 dolarów za butelkę).

Jak informuje Business Insider, podobno przeszedł też 6 operacji plastycznych.

Źródło: National Geographic, Business Insider, Stan Wiedzy, Wyborcza

logo Tu się dzieje