18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowa teoria spiskowa?

Kim Dzong Un umiera i... zastąpi go siostra?

26.11.2022  13:32
Siostra zastąpi Kim Dzong Una?
Siostra zastąpi Kim Dzong Una? Fot: Shutterstock/Alexander Khitrov

Co wyprawia się w Korei?! Ciężko to pojąć! Zewsząd dochodzą głosy, które sprzyjają powstawaniu teorii spiskowych. Ile w nich prawdy? Czy wkrótce poznamy kobietę dyktatora?

Kim Dzong Un podobno znajduje się w szpitalu w stanie krytycznym. Na jaw wychodzi, kto miałby go zastąpić w razie śmierci. Wiele osób mocno się zdziwi. Niektóre wydarzenia, na których Kim Dzong Un nie pojawił się osobiście zrodziły podejrzenia, że z jego zdrowiem może nie być najlepiej. 

Nie tak dawno temu amerykański wywiad ustalił, że koreański dyktator przeszedł operację serca i przez czas jakiś znajdował się w stanie krytycznym.  Co by było, gdyby faktycznie nastąpił zgon Kim Dzong Una?

Kim Dzong Un zostanie zastąpiony przez siostrę?

Jeśli dojdzie do najgorszego, Kima będzie musiał ktoś zastąpić. Okazuje się, że pierwszą osobą, która być może podejmie się tej roli jest 31-letnia siostra dyktatora - Kim Jo Dzong. Kobieta jest obecnie Szefową Departamentu Propagandy i Agitacji i cieszy się absolutnym zaufaniem brata.

O rosnącej pozycji kobiety świadczy wiele wydarzeń. Dla przykładu Kim Jo Dzong publicznie wyszydziła władze Korei Południowej i w specjalnym oświadczeniu opublikowanym przez KCNA nazwała ich protesty przeciwko próbom rakietowym Północy "szczekaniem przestraszonego psa". 

Kim Dzong Un pozwolił jej napisać i wygłosić zjadliwe oświadczenie o Korei Południowej. Jest wyraźnie gotowy pozwolić swojej siostrze stać się jego alter ego

- twierdzi Youngshik Bong w rozmowie z gazetą "The Guardian".

Możliwe, że już wkrótce stanie się ona pierwszą znaną historii kobietą-dyktatorem. 

Czytaj także