18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kobieta Kot zdradziła sekret swojej urody. „Nigdy nie miałam operacji plastycznych”

Redakcja
19.02.2018  12:56
Jocelyn Wildenstein i operacje plastyczne
Jocelyn Wildenstein i operacje plastyczne Fot: East News

Twierdzi, że jest podobna do słynnej aktorki.

Jocelyn Wildenstein znana jest jako „Kobieta Kot”. Jak podaje dailymail.co.uk, podobno wydała miliony dolarów na zabiegi medycyny estetycznej. W jednym z wywiadów powiedziała jednak, że żaden chirurg nie majstrował przy jej urodzie.

Nigdy nie miałam żadnych operacji plastycznych – wyznała Wildenstein w rozmowie z Daily Mail TV.

Chociaż 77-latka mieszka w USA, urodziła się w Szwajcarii. Twierdzi, że naturalną urodę, wysokie kości policzkowe i długie włosy zawdzięcza właśnie pochodzeniu. Uważa, że jest do złudzenia podobna do francuskiej aktorki Brigitte Bardot i jest z nią nawet mylona.

Miłość na zabój

Wildenstein ma partnera młodszego od siebie o 27 lat. Lloyd Klein zaciekle broni swojej narzeczonej.

Nie rozumiem o co wszystkim chodzi z „Kobietą Kotem”. Przecież Jocelyn zawsze tak wyglądała. Jest piękna, magiczna, Nigdy nie robiła niczego ze swoją twarzą. Mam jej zdjęcia sprzed 16 lat. Wygląda na nich tak samo jak dzisiaj – powiedział Klein. (dailymail.co.uk).

Wildenstein i Klein zamierzają się pobrać. Najwyraźniej nic nie jest w stanie stanąć na drodze tej miłości. Pod koniec 2017 roku celebrytka pobiła swojego ukochanego i pocięła go nożyczkami. Mierzyła też do niego z pistoletu, groziła śmiercią i nazwała "pedałem".

kobieta kot
Jocelyn Wildenstein
Jocelyn Wildenstein Fot: East News

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy podoba ci się Jocelyn Wildenstein?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze