18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Parczew wymięka

Kolejny cud! Prezydent objawił się na bananie!

Wojciech Kozicki
29.05.2023  20:09
Kolejny cud i objawienie? Prezydent ukazał się na bananie
Kolejny cud i objawienie? Prezydent ukazał się na bananie Fot: STANISLAW BIELSKI/REPORTER/East News, Facebook/Daily Star screen

Cud i objawienia w Parczewie? Sorry, świat patrzy teraz na Filipiny. Tam na bananie objawił się były prezydent USA Abraham Lincoln. Niektórzy twierdzą, że może to jednak być Fidel Castro…

Świat nie patrzy już na Matkę Boską, która objawiła się na parczewskim drzewie. Najnowszą sensacją jest 16. prezydent USA Abraham Lincoln na bananie. Jego twarz dostrzegła na kiści owoców mieszkanka Filipin Vicky Gonzales.

Cud i objawienie? Prezydent Lincoln na bananie

W Polsce trwa spór czy na drzewie objawiła się Maryja czy Jezus Chrystus. Tymczasem na Filipinach trwa kłótnia czy twarz na bananie na pewno należy do amerykańskiego prezydenta. Niektórzy uważają, że z owocu spogląda kubański dyktator Fidel Castro.

To nie pierwsza tego typu obserwacja w ostatnim czasie. W kwietniu media obiegła historia Brytyjki, która dostrzegła na plastrze szynki podobiznę "królowej ludzkich serc" - księżnej Diany. Kilka dni później mieszkaniec Kanady zobaczył w kałuży na jezdni twarz Johna Lennona, zmarłego muzyka The Beatles.

- informuje Polsat News.

Osoby, które nie wierzą w cuda i zjawiska paranormalne, twierdzą, że to po prostu pareidolia. Ludzka psychika dopatruje się w szczegółach znanych kształtów. Przykładem są chmury, których kształt kojarzy się z ludźmi lub zwierzętami.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje