18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

proszę państwa, oto miś

Niedźwiedź chciał się zabawić. Ukradł auto, spowodował wypadek

08.07.2019  16:35
Niedźwiedź chciał się zabawić. Ukradł auto, spowodował wypadek
Niedźwiedź chciał się zabawić. Ukradł auto, spowodował wypadek Fot: Shutterstock

4 lipca w hrabstwie Boulder w Kolorado doszło do niecodziennego wypadku. Spowodował go niedźwiedź, który zaledwie chwilę wcześniej ukradł samochód.

Miś rozbójnik namieszał w Kolorado. Niedźwiedź tak bardzo cieszył się ze Święta Niepodległości 4 lipca, że z tej radości chciał choć przez chwilę być człowiekiem.

Gdy zauważył pozostawiony samochód z uchylonymi drzwiami, wślizgnął się do środka i... ruszył. No dobrze, nie do końca. Biedaczek przestraszył się i gdy nie potrafił wydostać się ze środka, rozbujał maszynę, a ta stoczyła się ze wzgórza.

Miś spowodował wypadek

Po przejechaniu około 30 metrów, samochód rozbił się na drzewie. Na szczęście dla misia, zwierzakowi nic się nie stało. Jeszcze większe szczęście - w wyniku uderzenia drzwi się otworzyły i niedźwiedź uciekł.

Historią policja w Boulder podzieliła się na Facebooku. Przy okazji przestrzega: nie zostawiajcie otwartych aut, bo jakiś niedźwiedź może wam je ukraść. A w Kolorado to akurat bardzo możliwe.

Ps. samochód nadaje się już jedynie na złomowisko.  

Przeczytaj więcej
Komentarze