18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

„Prowokacja”

Koszmarna wizja! Wojna w Polsce już wkrótce? „Gotowość bojowa”

19.05.2023  14:39
Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego! Czy w Polsce będzie wojna?
Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego! Czy w Polsce będzie wojna? Fot: YouTube @jasnowidzkrzysztofjackowsk5312

Jasnowidz Jackowski podzielił się ze śmiertelnikami potworną wizją dotyczącą najbliższych tygodni. Mówił o tym, że dojdzie do prowokacji, a do Polski może zawitać konflikt.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski nie próżnuje. W sieci sławny profeta z Człuchowa zamieścił kolejną przerażającą wizję dotyczącą najbliższej przyszłości naszego kraju i całego regionu. Tym razem mówił o polsko-białoruskiej granicy, gdzie sytuacja ma być napięta nie na żarty! Skojarzyło mu się zarazem słowo „prowokacja”.

Podczas przedstawiania swojej wizji Krzysztof Jackowski skupiał się na zdjęciach polityków i to z Andrzejem Dudą skojarzył mu się Brześć, lecz nie był tego w stanie wytłumaczyć.

(…) w prezydenta głowie jest to, że Polska jest w pełnej gotowości

- mówił profeta.

Będzie konflikt w Polsce? Najnowsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego

Jasnowidz Jackowski skupił się na słowu „Brześć” i ryzyku nie białoruskiej, lecz polskiej prowokacji na granicy.

To słowo Brześć, które mi się skojarzyło, widzę na mapie, że jest blisko Terespolu, tam jest przejście graniczne… Ta gotowość ma trwać do momentu zamknięcia przejścia w Brześciu, czyli Terespolu, czyli na granicy polsko-białoruskiej. Zamknięcie tego punktu granicznego będzie miało związek z tą gotowością. Trudno powiedzieć, czy to strona polska zamknie przejście, czy Białoruś odetnie przejście na Polskę. To mi się kojarzy ze słowem „prowokacja”, ale to wie prezydent, czyli jeżeli to wynika z prezydenta głowy, to zamknięcie na przejściu w Brześciu, w Terespolu po stronie polskiej, miałem wrażenie, że to jest pewna prowokacja. I jeżeli prezydent już to wie, to znaczy, że ma się to stać od strony polskiej i to z naszej strony miałaby być ta prowokacja?

- dywagował człowiek, który jest w stanie, zgodnie z tym, co twierdzi, przewidzieć przyszłość poprzez wizje.

Jasnowidz powiedział też co nieco o pewnych alertach gotowości – sądzi, że będzie „najwyższy stopień alertu”. Mówił też o podziale naszego kraju i o tym, że będzie „pewna część Polski, z której ludzie będą chcieli uciekać”. Przez nami ma być „wielka wojna” na całym świecie.

Człuchowski profeta poświęcił także trochę miejsca Mateuszowi Morawieckiemu. Mówił o tym, że premier miał jakiś plan, który się nie powiódł.

Plan się nie powiódł. Mam wrażenie, że Morawiecki jest zniesmaczony, bo plan się nie powiódł, który był wielkim planem. Teraz to, co robi, to robi jako podkład do sytuacji, która jest teraz. W plan, który był realizowany, pan Morawiecki bardzo wierzył i był skory ku niemu, a teraz robi jako podkład do sytuacji, którą właściwie wywołał ten plan. Bardzo okrężnie, ale mam nadzieję, że niektórzy z was to zrozumieją

– mówił Jackowski.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także