18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kożuchowska wróci do "M jak miłość"? Hanka Mostowiak może ożyć

Redakcja
04.10.2018  12:18
Małgorzata Kożuchowska w M jak Miłość jako Hanka Mostowiak
Małgorzata Kożuchowska w M jak Miłość jako Hanka Mostowiak Fot: Youtube.com

Śmierć w kartonach to być może nie koniec Kożuchowskiej w serialu "M jak miłość". Czy powróci niczym Jon Snow w "Grze Tron"?

Małgorzata Kożuchowska („Druga szansa”, „Plagi Breslau”, „Rodzinka.pl) wraca do „M jak miłość” – taka informacja rozgrzała internet do czerwoności. Hanka Mostowiak i jej śmierć w kartonach wydawały się nie dawać szans na powrót bohaterki do serialu TVP. Czy szykuje się zmartwychwstanie na miarę Jona Snowa w „Grze o tron”? A może scenarzyści wykorzystają falę popularności serialu „The Walking Dead” (premiera 8 sezonu).

Hanka powróci do "M jak miłość" - jak feniks z kartonów?

W sieci pojawiła się plotka, że Małgorzata Kożuchowska zagra siostrę zmarłej Hanki. Nie wydaje się to niczym zaskakującym. Podobny wątek można oglądać w serialu TVN „Na wspólnej”. Aktorka grająca zmarłą Natalię powróciła jako jej siostra bliźniaczka. 

Jak informuje radiozet.pl, sama Kożuchowska powiedziała, że nadal gra w „M jak miłość”... ducha Hanki. Pojawiły się więc podejrzenia, że może jednak bohaterka powróci w retrospekcjach.

Produkcja „M jak miłość” zdementowała plotki. Hanka nie powróci z zaświatów. W informacji dla Plejada.pl podano, że kartony zabiły Mostowiakową na amen.

ZOBACZ TEŻ: Najgorzej zagrana filmowa śmierć w historii. Można umrzeć ze śmiechu [WIDEO]

"M jak Miłość" - śmierć Hanki w kartonach:

Czytaj także