18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszna przepowiednia

Król Karol III wkrótce odejdzie?! „Problemy z odbytem i genitaliami”

08.05.2023  19:52
Straszna przepowiednia o królu Karolu III. Może mieć problemy z odbytem i genitaliami
Straszna przepowiednia o królu Karolu III. Może mieć problemy z odbytem i genitaliami Fot: OLI SCARFF/AFP/East News, Instagram athos_salome

Sławny brazylijski wizjoner Athos Salome, znany jako „żyjący Nostradamus”, stwierdził, że pozycja króla Wielkiej Brytanii jest zagrożona ze względu na jego problemy zdrowotne. Mianowany niedawno monarcha ma mieć problemy m.in. z genitaliami.

Dnia 6 maja odbyła się w Londynie ceremonia koronacji króla Karola III. Syn zmarłej Elżbiety II objął tron Zjednoczonego Królestwa w wieku 74 lat. Jego podeszły wiek martwi wielu poddanych i osoby na całym świecie, które śledzą życie rodziny królewskiej. Natomiast ci, którzy interesują się wizjami i przepowiedniami, mają jeszcze więcej powodów do niepokoju.

Jak czytamy na stronie RadioZet.pl, astrologia jest dla nowego monarchy niezwykle pechowa. Koronacja wypadła bowiem dzień po zaćmieniu Księżyca i w trakcie trwania pełni w mrocznym znaku Skorpiona. Co więcej, miała wówczas trwać także retrogradacja Merkurego w Byku, a układ Plutona i Saturna miał być także niekorzystny. Niedobrze, naprawdę niedobrze…

Król Karol III odejdzie? Szokująca przepowiednia: „Problemy z odbytem i genitaliami”

Media donoszą, że król Karol III wciąż ciężko przeżywa śmierć swojej matki, Elżbiety II. Jak czytamy na RadioZET.pl, monarcha ma również martwić się o swój wiek. Do tego właśnie odnosi się tzw. „żyjący Nostradamus”, czyli brazylijski jasnowidz Athos Salome. Jego wizja wywołała wielkie obawy wśród osób interesujących się stanem brytyjskiej monarchii.

Król Karol III musi podwoić troskę o swoje zdrowie. Mogą pojawić się problemy z jego układem moczowym i płciowym, odbytem (prostatą) i genitaliami

- poinformował Salome w rozmowie z „Daily Star”.

Liczymy na to, że król Karol III czyta ten brytyjski tabloid i weźmie sobie do serca słowa brazylijskiego Nostradamusa. Jeśli nie, straszna przepowiednia dotycząca jego śmierci może się spełnić.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na .

logo Tu się dzieje