18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ksiądz uderza w WOŚP. "Durny Owsiak. Wykradają chorych kościołowi"

Wojciech Kozicki
22.08.2023  21:02
Kościół w Polsce na dnie. Ksiądz Michał Woźnicki z Poznania krytykuje Owsiaka i WOŚP
Kościół w Polsce na dnie. Ksiądz Michał Woźnicki z Poznania krytykuje Owsiaka i WOŚP Fot: YouTube/Wroniecka - screen

Kościół kontra WOŚP. Kontrowersyjny ksiądz Michał Woźnicki z Poznania znowu wygłasza swoje poglądy... a może to po prostu fiksum dyrdum? Tym razem nie podoba mu się pomaganie chorym i skrytykował Jurka Owsiaka. Szpitale, medycyna i transplantologia to "cyrograf z diabłem"?

Kościół w Polsce jest jak z krzyża zdjęty. Ksiądz Michał Woźnicki znowu wkracza do akcji. Ostatnio porównał Polaków do bydła, nazwał Marylę Rodowicz "czarownicą o dwóch podgardlach", a teraz na jego celowniku znalazł się WOŚP i przywalił w Jurka Owsiaka. Ta wypowiedź spowoduje odpływ wiernych z kościoła?

Ksiądz uderza w WOŚP i Owsiaka. Kazanie z piekła rodem

Ksiądz Michał Woźnicki to były salezjanin, którego wydalono z zakonu. Była to akcja z przytupem, brała w niej udział policja. Duchowny ma zakaz odprawiania mszy, ale ma to w głębokim poważaniu i dalej miesza wiernym w głowie. A oni dalej chcą go słuchać…

Tym razem Woźnicki postanowił podzielić się swoją opinią na temat Jerzego Owsiaka, personelu medycznego, pomocy chorym i przeszczepów. Nazwał szefa WOŚP „durniem i idiotą”. Jego zdaniem dokonuje się w Polsce „przekupstwo na ludziach chorych”, którzy kiedyś otrzymywali pomoc np. od św. Joanny Franciszki i innych świętych. Twierdzi, że pomoc chorym powinna odbywać się „z puli miłości do Chrystusa”.

Co robią państwa socjalne, socjalistyczne? Wykradają ludzi chorych kościołowi. Szpitale dotowane z instytucji państwa, które zawsze mogą sobie na tą działalność na różnych sposobach wziąć. Nie czekać na ofiary, tylko wziąć. A jak jest mało, to później wymyślą sobie takiego durnia Owsiaka i jako użyteczny idiota sam coś zarobi, a też się innym ludziom przysłuży na sposób, że będą mówić, iż z owsiakowych pieniędzy jest jakiś respirator czy coś takiego - powiedział ksiądz Michał Woźnicki (O2.pl).

Zdaniem księdza, korzystając z pomocy takich fundacji jak WOŚP i „diabelskości państw socjalnych”, czy decydując się na przeszczep perki, chorzy podpisują cyrograf z diabłem. Powinno się leczyć… patrzeniem ma krzyż!

Wtedy jak taki chory wszedł na sale i widział na sali krzyż, to wiedział jedno - siostra nie musiała tego mówić - ja tobie pomagam, bo kocham Chrystusa, a nie ja tobie pomagam, bo mam za to zapłacone i system funkcjonuje bez zarzutu, bo to jest żadna pomoc. Jak podpisze cyrograf? Dajmy na to, że przyjdzie z propozycją, że to przeszczep nerki. A od kogo ta nerka? Od żywego człowieka, a co z tego, że od żywego człowieka, przecież nie mówi się głośno, że od żywego, to co tamten na motorze klapnął, to ja mogę z jego żyć- odleciał kontrowersyjny ksiądz. (O2.pl)

Księdzu nie podobają się nawet szpitale i krytykuje ratowników medycznych. Personel medyczny to jego zdaniem ludzie bezbożni, a zamiast nich leczyć powinien chyba... ksiądz?

Żebym miał czysto w szpitalu, ale skąd to czysto jest? Skąd są pieniądze na to czystko? Jak to się dzieje? Do tego dzisiaj cały personel medyczny będzie ludzi bezbożnych, o czym w tym domu miałem się prawo przekonać, że takiemu młodemu ratownikowi będzie wydawało się, iż jest zbawcą świata, że jak do księdza przyszedł to nie będzie do księdza na ksiądz mówił, bo ksiądz jest teraz w jego rękach i ksiądz będzie teraz podskakiwał jak laleczka, bo on jest po szkole nowej ewangelizacji- twierdzi ksiądz Woźnicki. (O2.pl)

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

Ksiądz uderza w WOŚP, szpitale i przeszczepy. Leczyć modlitwą i krzyżem!

logo Tu się dzieje