18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest „podróżnikiem w czasie”

Prawidłowo przewidział Euro 2020. Teraz ujawnił zwycięzcę mundialu

29.11.2022  13:09
Kto wygra Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze?
Kto wygra Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze? Fot: IMAGO/Moritz Mueller/Imago Sport and News/East News, Ding Xu/Xinhua News/East News

Osoba, która twierdzi, że jest podróżnikiem w czasie, zamieściła na TikToku nagranie, na którym ujawnia zwycięzcę tegorocznego mundialu w Katarze.

Wielkie poruszenie na TikToku wywołuje użytkownik podpisany jako worldcuptimetraveler („podróżnik w czasie mistrzostw świata”). Twierdzi on, że obejrzał wszystkie mecze i doskonale zna nie tylko zwycięzcę mundialu, ale także dokładny wynik finałowego spotkania i strzelców goli.

Konto wcześniej funkcjonowało pod inną nazwą i trafnie przewidziało wyniki na Mistrzostwach Europy 2020, jak twierdzą użytkownicy platformy. Wówczas "podróżnik w czasie" twierdził, że Włochy wygrają w finale z Anglikami i tak rzeczywiście się stało.

Kto wygra mundial 2022 w Katarze?

Najnowszy film „jasnowidza”/”podróżnika w czasie” obejrzano już ponad 20 mln razy (!). Podpisany jest „pomagam wam tak, jak w zeszłym roku” (w lipcu 2021 miał miejsce finał Euro 2020), natomiast na nagraniu widzimy napis „Brazylia właśnie pokonała Francję w finale Mistrzostw Świata 2022”. Widać też urywki nagrań, które przedstawiać mają cieszących się Brazylijczyków i zasmuconych Trójkolorowych. Wynik to 2:1, a gole strzelili Marquinhos, Richarlison oraz Griezmann.

Przypuszczenie, że Brazylia wygra finał jest bardziej niż racjonalne – kraj ten jest rekordzistą pod względem mundialowych trofeów i są obecnie w całkiem niezłej formie. Podobnie to, że Francja z Kylianem Mbappe na czele dojdzie do finału jest prawdopodobne.

Nagranie ma na ten moment 21,4 mln odtworzeń i 1,9 mln polubień.

TikTok w szoku

Pod nagraniem jest wiele komentarzy. Niektórzy uważają, że nagranie może być prawdziwe i zapowiadają, że wrócą do niego 18 grudnia (dzień finału). Inny przyjmują wszystko z dozą zdrowego sceptycyzmu, pisząc „ze wszystkich rzeczy, które podróżnik w czasie może ujawnić, decyduje się powiedzieć nam, kto wygrywa Mistrzostwo Świata”. Ten użytkownik chciałby oczywiście wiedzieć, ile dzieci ma już Kasia Cichopek z Maciejem Kurzajewskim i jak długo będzie rządzić PiS.

Inny, bardziej doświadczony użytkownik TikToka wyjaśnia jednak, w jaki sposób może działać „podróżnik w czasie”.

Tworzy wiele prywatnych filmów z różnymi wynikami, a kiedy mecz się kończy, upublicznia poprawny wynik

- napisał.

Ile w tym wszystkim prawdy? Nie wiemy, ale przekonamy się już niedługo. Nie zachęcamy jednak do obstawiania meczów podług wskazówek podróżników w czasie!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także