18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oczywiście Polska, ale kto drugi?

Kto wygra mundial w Katarze? Jasnowidz Jackowski już wie!

14.11.2022  17:55
Wizja Krzysztofa Jackowskiego dotycząca mundialu 2022
Wizja Krzysztofa Jackowskiego dotycząca mundialu 2022 Fot: YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Już za niedługo rozpocznie się największe święto piłki nożnej – Mistrzostwa Świata! Jak poradzi sobie na nich reprezentacja Polski? Ciężko przewidzieć przyszłość, ale skusił się na to znany jasnowidz Krzysztof Jackowski w rozmowie z „Super Expressem”.

O mundialu w Katarze jest ostatnio głośno nie tylko z powodu gorączki piłkarskich emocji, ale także ze względu na liczne skandale, które związane są z organizacją imprezy w tym kraju. Niedawno wyszło na jaw, że organizatorzy musieli zatrudnić kibiców, żeby ulice nie były puste i żeby stworzyć jakąkolwiek atmosferę. Wcześniej też dowiedzieliśmy się, że przy budowie stadionów mogło umrzeć nawet 6 tys. robotników, którzy musieli pracować w strasznych warunkach.

Kto wygra mundial? Wizja Krzysztofa Jackowskiego

Mimo katarskich skandali, świat zastygł w oczekiwaniu na pierwszy gwizdek, a Polacy zastanawiają się, jak tym razem poradzi sobie nasza reprezentacja. Ciężko jednak czekać i zobaczyć to na własne oczy, chcielibyśmy wiedzieć już teraz! I chyba nie jesteśmy sami, ponieważ „Super Express” zasięgnął opinii sławnego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego, który nieraz już trafnie przewidział to, co wydarzy się w przyszłości.

„Super Express” zapytał Jackowskiego, czy mamy szansę na sukces na mundialu. Ten jednak odparł lakonicznie, że po prostu „nie wie”, jednak podzielił się z nami ogólną wizją dotyczącą tegorocznych Mistrzostw Świata.

Powiem, że ten mundial może się okazać historycznym mundialem z pewnego względu. Przez to, że jest mnóstwo kibiców i oni czekają na ten mundial. Ja także. Zatrzymam się na tej części poczucia, co teraz powiem. Może to być historyczny mundial, ale nie z powodu polskiej drużyny. Absolutnie, tylko z powodu całkiem innego. Jakiego? To zostawiam tylko sobie, ponieważ gdybym się pomylił, to widzowie i kibice prawdopodobnie zjedliby mnie na obiad

- stwierdził tajemniczo człuchowski profeta, cytowany przez „Super Express”.

Wielbiciele przepowiedni muszą więc obejść się smakiem i powstrzymać się z obstawianiem meczów. Wiemy jedynie, że to będzie „historyczny mundial”. Czy jednak ze względu na wspaniałe gole i sportowe emocje, czy z powodu ewentualnych dalszych skandali? Oto jest pytanie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także