18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Brazylijski Nostradamus

Jasnowidz ujawnia kto wygra mundial w Katarze

Wojciech Kozicki
24.11.2022  11:52
Kto wygra mundial w Katarze? Nowy Nostradamus ujawnił wyniki i finał
Kto wygra mundial w Katarze? Nowy Nostradamus ujawnił wyniki i finał Fot: PAWEL RELIKOWSKI / POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Mundial w Katarze trwa, kolejne mecze i wyniki zaskakują, przegrywamy kolejne zakłady… a niektórzy już wiedzą kto wygra mistrzostwa świata! Brazylijski Nostradamus Athos Salomé ujawnił kto wygra w finale w Katarze. Niestety, ostrzega też przed zamachami i atakami na samoloty!

Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze trwają w cieniu kontrowersji, a tymczasem niektórzy już znają wyniki i zwycięzców. Athos Salomé, brazylijski jasnowidz, zdradził niedawno w rozmowie z magazynem z „Daily Star Sport”, kto wygra Mundial. Trzeba przyznać, takiego wyniku mistrzostw się nie spodziewaliśmy…

Kto wygra Mundial? Nowy Nostradamus ostrzega przez zamachami terrorystycznymi

Zdaniem 36-letniego brazylijskiego jasnowidza i profety, zanim odbędzie się finał mistrzostw w Katarze, będą problemy. Nie wszystkie mecze się odbędą? Ostrzega, że może dojść do katastrofy lotniczej lub kolejnego ataku pandemii. Zaapelował o modlitwę, by „samoloty nie zaczęły spadać z nieba”.

Argentyna, Brazylia, Belgia, Francja i Anglia. Do finału mają wejść ostatecznie "kraj tanga" i "kraj Europy Środkowej" - Argentyna i Francja. Jeden z tych krajów zgarnie w tym roku puchar – wieszczy brazylijski Nostradamus. (Radio ZET)

Wierzycie w przepowiednie Salomé? Twierdzi, że przewidział nadejście pandemii koronawirusa, śmierć królowej Elżbiety, a nawet przejęcie Twittera przez szefa SpaceX, miliardera Elona Muska. Ostatnio twierdzi, że zaczęła się już III wojna światowa i ostrzega przed atakami terrorystycznymi gorszymi niż zamach na World Trade Center 11 września 2001 roku. Podobno zagrożeniem jest „dwóch liderów”, a do tego w najbliższych latach ludzkość czeka „wielka transformacja z powodu tragedii”.

Czytaj także