18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Robert Lewandowski na liście 100 najbogatszych Polaków. Szokujący majątek

Redakcja
26.06.2018  10:29
Robert Lewy Lewandowski pieniądze zarobki majątek
Robert Lewy Lewandowski pieniądze zarobki majątek Fot: Facebook.com/Robert Lewandowski

Wiadomo, ile Lewy zarabia na sekundę.

Polska na Mistrzostwach Świata w Rosji odniosła porażkę z Kolumbią i Senegalem, o czym można się przekonać patrząc na wyniki i skróty meczów. Jednak Robert Lewandowski nie musi się martwić o pieniądze. Kapitan polskiej reprezentacji znajduje się na 94 miejscu na liście 100 najbogatszych Polaków „Wprost”. Posiada imponujący majątek.

Gole Roberta Lewandowskiego na Mundialu w Rosji? Zero, chociaż może wykaże się, gdy rozpocznie się mecz z Japonią. Nawet jeśli nie strzeli żadnej bramki, na otarcie łez może popatrzeć się na stan swojego konta. Tam również zer nie brakuje.

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski sponsorem reprezentacji Polski

Ile zarabia Robert Lewandowski

Majątek Lewandowskiego szacuje się na 353 miliony złotych. Zarobki w reprezentacji Polski to nie wszystko, płaci mu również Bayern Monachium, zarabia pieniądze z reklam (m.in. Coca-Coli, Head&Shoulders, Vistuli, T-Mobile, Oshee, Huawei i Gilette), z różnych biznesów oraz nieruchomości.

On i jego zona Anna Lewandowska posiadają również udziały w firmach i spółkach (Protos Venture Capital, RL Management, LS Investments, RL Media, Zgoda FC). Dodatkowo, specjaliści podejrzewają, że Lewandowski za kampanie reklamową może inkasować nawet od 600 tys. do 2,5 miliona złotych.

Wprost podaje, że Lewandowski zarabia 5,5 miliona złotych miesięcznie, czyli 177 tys. złotych dziennie. Daje to 7,4 tys. złotych na godzinę, a więc 2 zł z groszami na sekundę. Mowa tu jedynie o zarobkach w Bayernie Monachium, chociaż są to dane szacunkowe. „Wprost” bazuje na danych dziennika „Tageszeitung” sprzed kilku lat, więc Lewy można tak naprawdę zarabiać znacznie więcej. Mówi się, że za sezon w Niemczech zgarnia nawet 20 milionów euro.

Gdzie mieszka Lewandowski

Gdy przeciętny Polak spłaca całe życie kredyt za małe mieszkanie, Robert Lewandowski może sobie kupić pałac ot tak. Jego rezydencja w Monachium może być warta nawet 10 milionów złotych. Posiada też apartament w Warszawie przy Złotej 44 (cena nawet 11 milionów złotych) i posiadłość na Mazurach.

ZOBACZ TEŻ: Polscy kibice po meczku dołożyli Senegalczykom. Stoły latały w powietrzu

Robert Lewandowski - najlepsze gole:

Czytaj także