18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To był jego pierwszy lot na lotni. Horror w powietrzu [WIDEO]

Redakcja
28.11.2018  13:56
Pierwszy raz na lotni - lot mógł skończyć się śmiercią - zabezpieczenie zawiodło?
Pierwszy raz na lotni - lot mógł skończyć się śmiercią - zabezpieczenie zawiodło? Fot: Youtube.com/Gursk3

Lot na lotni, wypadek i twarde lądowanie. Szczególnie ważne jest zabezpieczenie, ale w tym wypadku ktoś najwyraźniej o tym zapomniał. Pierwszy raz tego mężczyzny w powietrzu mógł okazać się ostatnim. Do sieci trafiło szokujące nagranie wideo.

Te wakacje w Szwajcarii mogły zakończyć się tragedią. Mężczyzna po raz pierwszy miał lecieć na lotni (jako pasażer). Pilot zapomniał go jednak zapiąć. Zorientował się, że coś poszło nie tak dopiero po starcie, gdy lecieli kilkadziesiąt metrów nad ziemią.

Lot na lotni - wypadek i trudne lądowanie

Na wideo widać, jak pasażer kurczowo trzyma się lotni, by nie spaść. W pewnym momencie chwycił się metalowego elementu tylko jedną ręką. Drugą uczepił się nogi pilota. Musiał wytrzymać tak ponad 2 minuty, bo dopiero wtedy nastąpiło lądowanie

Okazało się, że w czasie lotu nastąpiło złamanie kości promieniowej. Była konieczna operacja ręki. Zamontowano w niej tytanową płytkę i 7 śrub. Naderwał sobie także ścięgno.

Mężczyzna wrzucił film do sieci. Na samym początku nagrania znalazło się ostrzeżenie dla widzów i jego żony.

ZOBACZ TEŻ: Skoczył z dzieckiem na bungee. Nie miało zabezpieczenia

Lot na lotni i horror w powietrzu:

Przeczytaj więcej
Komentarze