18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Latami zmuszali małpę do prostytucji. Miała makijaż i biżuterię [WIDEO]

Redakcja
28.11.2018  15:34
Orangutanica Poby była wykorzystywana seksualnie jako prostytutka w domu publicznym
Orangutanica Poby była wykorzystywana seksualnie jako prostytutka w domu publicznym Fot: Borneo Orangutan Survival Foundation UK

Orangutanica Pony po urodzeniu trafiła do indonezyjskiego domu publicznego. Małpa przez 6 lat była zmuszana do seksu. Pracownikom Borneo Orangutan Survival Foundation UK udało się ją uratować. 

Pony 15 lat temu trafiła do sanktuarium Nyaru Menteng Rehabilitation Centre. Wcześniej plantatorzy oleju palmowego płacili za jej "usługi" i wykorzystywali ją seksualnie. Thelogicalindian.com pisze, że żyła w celi przykuta łańcuchem. Była malowana, pryskana perfumami oraz ozdabiana biżuterią.

Regularnie gwałcone zwierzę było w ciężkim stanie. Miało ropnie i było pogryzione przez moskity. Golono Pony ostrą żyletką. Gdy ją ratowano, leżała na ziemi związana, czekając na stosunek seksualny.

To przerażające. Pony była niewolnicą seksualną. Zajęło jej 15 lat, by znów zaufać ludziom – powiedziała szef Borneo Orangutan Survival Foundation UK Michelle Desilets. (thelogicalindian.com)

Trzeba było odebrać małpę mieszkańcom wioski siłą. Potrzebnych było aż 35 uzbrojonych funkcjonariuszy. Miejscowi grozili policjantom włóczniami i nożami. Okazało się, że Pony była źródłem niezłego zarobku dla właścicielki i całej wioski. Kobieta wpadła w panikę i płakała, gdy zabierano jej małpę. Obawiano się, że właścicielka będzie chciała ją porwać z ośrodka. Pozwalano jej więc na odwiedziny, ale małpa rzucała w nią odchodami.

Zwierzę po latach wyszło z traumy i przebywa z innymi przedstawicielami swojego gatunku. Nie dopuszcza jednak do siebie samców.

Thelogicalindian.com ostrzega, że orangutany są sprzedawane za ok. 10 tys. funtów do domów publicznych. Można je nawet kupić na Instagramie lub Facebooku. W wielu wioskach w Indonezji małpy są zmuszane do seksu, by zarabiały pieniądze.

ZOBACZ TEŻ: Włoscy myśliwi i rzeź w Polsce. Zabili setki ptaków

Orangutanica Pony - seksualny horror. Tak ratowano małpę z domu publicznego:

logo Tu się dzieje