18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Manuela z „Big Brothera” się zmieniła. Błyszczała na sportowej gali

Redakcja
13.03.2018  11:48
Manuela Michalak Big Brother
Manuela Michalak Big Brother Fot: East News/WOJTEK STEIN/REPORTER

Choroba odebrała jej marzenia, ale i tak odniosła sukces.

Michalak zasłynęła występem w reality show „Big Brother”. Po opuszczeniu domu Wielkiego Brata pojawiła się także w „Maratonie uśmiechu” jako prezenterka. Jak podaje radiozet.pl, Manuela w 2018 roku powróciła na salony. Pojawiła się m.in. na gali MMA/K-1.

Jeśli ktoś był fanem rozpuszczonych blond włosów Manueli Michalak, może pęknąć mu serce. 43-letnia gwiazda 1. edycji słynnego programu pokazuje się teraz w warkoczu. Zmieniła się także jej figura. Schudła, co na wspomnianej gali podkreśliła czarna sukienka. Jeśli ktoś zakochał się w jej rubensowskich kształtach, nie musi rozpaczać. Wciąż jest "za co złapać".

Kariera polityczna i aktorska

Michalak próbowała swoich sił także w polityce. W 2001 roku zapisała się do Unii Wolności. Marzyła o zostaniu lekarzem, ale choroba pokrzyżowała jej plany.

Mam chorobę skórną. Ja nie stanowię zagrożenia dla ludzi, ale oni stanową zagrożenie dla mnie. Przez bakterie i wirusy nie mogłabym pracować w szpitalu. A jak wiadomo, każdy lekarz musi w nim odbyć praktyki – wyznała Michalak w 2016 roku. (SE.pl)

Gwiazda parała się także aktorstwem. Wystąpiła w filmach Jerzego Gruzy „Gulczas, a jak myślisz..." i „Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja”. Pojawiła się gościnnie w serialu "Wawa NON STOP" w 2013 roku. Obecnie prowadzi własną firmę. Dystrybuuje naturalne włosy do przedłużania.

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Manuela rozwaliła łóżko w "Big Brotherze":

Tak zmieniała się Manuela z programu "Big Brother":

Czytaj także
Przeczytaj więcej