18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pudzian kończy karierę, odchodzi z KSW. Wyznał, ile stoczy walk

Redakcja
05.06.2018  13:09
mariusz pudzianowski mma ksw
mariusz pudzianowski mma ksw Fot: East News/DAMIAN KUJAWA/ POLSKA PRESS

Chce powiedzieć "dość". Zdradził powód rezygnacji.

Mariusz Pudzianowski przed KSW 44 wyznał, będzie toczyć już ostatnie walki w MMA. Wyniki nie są ważne, Pudzian chce odpocząć. W programie „Klatka po klatce” ogłosił koniec kariery zawodowej. Ewentualne wygrane i przegrane walki nie będą miały na to wpływu.

Przeciwnicy mogą odetchnąć, Dominator zostawi mieszane sztuki walki i oktagon. Pieniądze, osiągnięcia, zwycięstwakariera i sukcesy nie są dla niego najważniejsze. W pamięci fanów na pewno zostaną jego pojedynki, np. walka z Popkiem (Popek Monster).

Jestem świadomy biologii. Chcę zacząć korzystać z tego, co mam. Co z tego, że w garażu będzie stało pięć mercedesów, gdy nie będę miał siły. Chcę wyjść do klatki jeszcze z cztery razy. Nawet jak będzie i to szło dobrze, powiem "dość" – zdradził były strongman. (sportowefakty.wp.pl)

Gala KSW 44 - informacje

Fani Pudziana będę mogli go podziwiać na gali KSW 44 (walka wieczoru), która odbędzie się 9 czerwca w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE. Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością więc lepiej wcześniej sprawdzić jak dojechać na miejsce i gdzie zaparkować.

Przeciwnik strongmana to Karol Bedorf, czyli reprezentant Berserkers Team. Pokonał takich wojowników jak David Oliva, Paweł Nastula i Oli Thompson.

Walka Pudziana i Bedorfa - KSW 44

Karta walk oraz kolejność walk jest dostępna w internecie. Zawodnicy, którzy pojawią się na gali to: Kleber Koike Erbst vs. Marcin Wrzosek, Michał Materla vs. Martin Zawada, Tomasz Oświeciński vs. Erko Jun, Filip Wolański vs. Daniel Torres, Gracjan Szadziński vs. Paul Redmond, Łukasz Rajewski vs. Leo Zulic, Dawid Gralka vs. Sebastian Przybysz.

Będziemy się lać po mordach, aż polecą iskry. To będzie walka na wyniszczenie - zapowiada najsilniejszy człowiek świata przed walką z z Karolem Bedorfem. (gazetalubuska.pl)

Dostepne bilety oraz ceny podano na stronie internetowej. Opłata jest uzależniona od wybranego sektora, np. trybuny lub pakiet Perfect View. Transmisja za darmo nie będzie dostępna w internecie. Trzeba zamówić płatny stream PPV KSW 44  w internecie lub w TV.

ZOBACZ TEŻ: Plakat gali KSW 44. Penis Pudzianowskiego na plakacie?

Mariusz Pudzianowski - wszystkie walki:

Pudzianowski vs. Bedorf - starcie twarzą w twarz:

KSW 44 - Zawodnicy:

 

Mariusz Pudzianowski trening przed KSW 44:

Czytaj także