18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czeka nas światowy konflikt zbrojny?

Masońska przepowiednia mrozi krew w żyłach

16.11.2022  19:15
III wojna światowa w masońskiej przepowiedni
III wojna światowa w masońskiej przepowiedni Fot: KAROL SEREWIS/East News

Masoni okryci są mroczną i tajemniczą sławą. Jak się okazuje, miewali oni przepowiednie, które naprawdę potrafią zmrozić krew w żyłach raz a dobrze.

Słynny mason Albert Pike jest autorem przepowiedni dotyczącej III wojny światowej. Mężczyzna zobaczył, kto stanie przeciw komu, doprowadzając cały cywilizowany świat na skraj realnej zagłady. Jak wiadomo, kolejna globalna wojna będzie jeszcze bardziej brutalna, niż ta, która rozegrała się niecałe 100 lat temu.

III wojna światowa w masońskiej przepowiedni

Podczas III wojny światowej, zdaniem Alberta Pike'a, do walki ze sobą staną osoby wyznające dwie największe religie świata - islam i chrześcijaństwo. Jak będzie wyglądała walka? My mamy ciarki na samą myśl...

III wojna światowa może wyglądać bardzo krwawo. Wszędzie na świecie obywatele, zmuszeni do obrony przed rewolucyjnymi mniejszościami, będą prześladować tych niszczycieli cywilizacji. Wielu ludzi, rozczarowanych chrześcijaństwem (...), nie wiedząc, gdzie skierować swoje dziękczynienie, przyjmie nauki Lucyfera, którego doktryna ujrzy wtedy światło dzienne. Efektem tego będzie ruch, który unicestwi zarówno chrześcijaństwo, jak i ateizm 

- przewidywał słynny mason.

Takie słowa, jak te powyższe, Albert Pike skreślił w liście do swojego bliskiego przyjaciela. Trzeba przyznać, że da wizja zaczyna mieć sens. Już teraz wielu ludzi jest rozczarowanych chrześcijaństwem i coraz częściej odchodzą oni od Kościoła.

Patrząc na sytuację w Polsce i na świecie, jesteśmy przekonani, że kolejna wojna światowa nie mogłaby nas nawet zaskoczyć. 

logo Tu się dzieje