18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokująca wizja

Matka Boska objawiła się ateiście. Pokazała mu niezwykłą przepowiednię

31.03.2023  18:06
Bruno Cornacchiola - objawienia maryjne w Tre Fontane
Bruno Cornacchiola - objawienia maryjne w Tre Fontane Fot: Sidney de Almeida/Shutterstock, Instagram

Bruno Cornacchiola żył w XX wieku we Włoszech. Miała mu objawić się Matka Boska, która przekazała mu niezwykłą przepowiednię dotyczącą papieża. Wcześniej był ateistą, lecz spotkanie z Maryją sprawiło, że nawrócił się na katolicyzm.

Jak czytamy na stronie RadioZET.pl, Bruno Cornacchiola, żyjący w XX wieku Włoch, miał prześladować katolików, a nawet planować zabójstwo papieża Piusa XII. Mężczyzna ten pochodził z ubogiej rodziny i nie miał szczęśliwego dzieciństwa. W wieku 14 lat uciekł z domu i żył jako włóczęga. Później otrzymał powołanie do wojska, co pomogło mu wyjść z nędzy. Miał więc ciężkie życie, co sprawiło, że stał się zgorzkniały i wrogo nastawiony do świata.

Z tego samego powodu mógł mieć uraz do Kościoła Katolickiego i do religii w ogóle. Bruno Cornacchiola nienawidził katolicyzmu i był wrogiem kleru. Miał też obsesyjnie fantazjować o śmierci papieża Piusa XII, a nawet planować jego zabójstwo. Był w posiadaniu sztyletu w 1938 roku, na którym wygrawerował złowieszcze „śmierć papieżowi”.

Matka Boska objawiła się ateiście. Pokazała mu przepowiednię

Bruno Cornacchiola nie ustępował próbom nawrócenia go przez żonę i znajomych. Dopiero interwencja Matki Boskiej sprawiła, że uwierzył w Boga. W Tre Fontane doszło do serii objawień, które sprawiły, że mężczyzna nie tylko się nawrócił, ale sam zaczął nauczać ewangelii i spotkał się później z czterema papieżami – w tym z Janem Pawłem II.

Do objawienia maryjnego doszło pod Rzymem, w Tre Fontane (Trzy źródła). Gdy Bruno wraz z dziećmi poszedł na spacer do lasku, dzieci poszły się bawić, a on przysiadł i pracował nad przemówieniem podważającym niepokalane poczęcie Maryi, które miał wygłosić następnego dnia. Gdy jego podopieczni poprosili o pomoc w znalezieniu piłki, Bruno udał się z nimi do groty. Wówczas dzieci padły na kolana, krzycząc „piękna pani”. Mężczyzna wpierw nic nie widział, ale po chwili i jemu objawiła się Matka Boska.

Wówczas powiedziała mu, że ma zejść ze złej drogi i nawrócić się. Miał zacząć głosić kult papieża, aby uratować się przed wiecznym potępieniem.

Ja jestem Panną Objawienia. Prześladujesz mnie. Teraz koniec! Wróć do Owczarni

- miała zagrzmieć Maryja.

Rzekomo później miało dochodzić do prawdziwych cudów w lokalnym opactwie, a Cornacchiola był o nich wcześniej informowany i wiedział, kiedy nastąpią. Ludzie mieli widzieć np. wirujące Słońce, które układało święte znaki na niebie.

Jan Paweł II uświęcił miejsce objawień maryjnych w Tre Fontane w 1997 roku i jest to obecnie jedno z miejsc kultu dla katolików.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także