18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Uważajcie na siebie

Mężczyzna zmarł podczas erotycznych igraszek. Poraził go prąd

12.05.2023  16:55
Zmarł podczas elektrycznych igraszek. Poraził go prąd
Zmarł podczas elektrycznych igraszek. Poraził go prąd Fot: NewsLubuski/East News

Niecodzienne preferencje seksualne potrafią doprowadzić do szokujących efektów. Przekonał się o tym obywatel Czech, który zmarł podczas elektrycznego masażu.

Do niezwykłego i bardzo przykrego wydarzenia doszło na terenie Czech. Mężczyzna miał pożałować swoich niecodziennych preferencji erotycznych – przypłacił życiem próbę elektrycznego masażu. Jak czytamy na stronie RadioZET.pl, rodzince 30-letniego mężczyzny wezwali straż pożarną po tym, jak ich syn, który mieszkał z nimi, nie otwierał drzwi do swojego pokoju.

Drzwi trzeba było wyważyć, a strażakom ukazał się niezwykle przerażający widok. Na podłodze pomieszczenia leżał martwy mężczyzna ubrany w damski kostium kąpielowy. Jego szyja, tułów oraz nogi owinięte były plastikowymi i tekstylnymi paskami.

Zmarł podczas erotycznych igraszek. Poraził go prąd

Policja, która przybyła na miejsce, znalazła obok martwego ciała urządzenie do masażu, które wciąż było podłączone do prądu. Po dokładniejszych oględzinach uznano, że urządzenie działało nieprawidłowo, o czym świadczyły rany oparzeniowe w okolicach intymnych zmarłego. Wszystko wskazywało więc na to, że śmierć spowodowana była porażeniem prądem.

To jednak nie wszystko. W jelicie mężczyzny, podczas sekcji zwłok, odkryto ciało obce. Jak wyjaśnili lekarze ze Szpitala Uniwersyteckiego Hradec Králové, wewnątrz mężczyzny znajdowała się prezerwatywa.

Była to fantazyjna prezerwatywa w plastikowym półprzezroczystym pudełku, do którego przymocowano etykietę z imieniem ofiary

- stwierdził lekarz.

Natomiast w odbytnicy znaleziono okrągły pojemnik z piłeczką pingpongową, która została na nim umieszczona z użyciem plastikowej folii. Żyj szybko, umieraj młodo, zostaw seksowne zwłoki? Lepiej zrewidować tę „maksymę” i strzec się elektrycznych masażerów w okolicach intymnych. O pojemnikach w odbycie nawet nie wspominamy. Bądźcie ostrożni!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje