18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miss Polski Nastolatek 2018. Wybrano najpiękniejszą dziewczynę [GALERIA]

Redakcja
02.07.2018  14:29
miss polski nastolatek 2018 poteraj korona zdjęcia.
miss polski nastolatek 2018 poteraj korona zdjęcia. Fot: Instagram.com/cbtr

Zgadzacie się z decyzją jury?

Miss Polski Nastolatek 2018. Jak podaje telemagazyn.pl, najpiękniejsza nastolatka w Polsce to Zuzanna Poteraj. Na gali finałowej w amfiteatrze w Kozienicach pokonała 20 innych dziewczyn. Jeśli kogoś interesuje retransmisja gali, powinien włączyć Czwórkę w środę o godzinie 21:000.

Piękne nastolatki zaprezentowały się w kolekcji sportowej (Cardio Bunny), strojach kąpielowych (Self Collection), strojach wieczorowych (La Metamorphose) i strojach streetwearowych (Patriotic). Imprezę poprowadzili Robert Jarek i Klaudia Wiśniowskia. W jury zasiedli m.in. Miss Polski 2017 Kamila Świerc, Miss Polski 2017 Klaudia Kucharska i Mister Polski 2017 Jakub Kucner.

Miss Polski Nastolatek 2018 - wyniki

Zuzanna Poteraj reprezentowała Podlasie. Uczy się Publicznym Gimnazjum nr 6 w Łomży. Uprawia lekkoatletykę i tańczy taniec towarzyski. Korona to nie jedyna nagroda. Otrzymała kontrakt z agencją modelek New Stage. Nie jest to jej pierwszy taki konkurs. Wspolczesna.pl informuje, że startowała kiedyś w konkursie Miss Ziemi Łomżyńskiej i zdobyła tytuł I Wicemiss.

Wicemiss Polski Nastolatek 2018 została 17-letnia Karolina Zaworska z LO w Dębicy. Druga Wicemiss to 16-letnia Wiktoria Wiśniewska z Grajewa. Trzecia Wicemiss to 17-letnia Aleksandra Nocuń z Łodzi. Czwartą lokatę zajęła 16-letnia Aleksandra Lubiniecka (Białystok). Tytuł Miss Jovi zdobyła Julia Florczak (ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia in. H. Wieniawskiego w Łodzi). Miss Internetu została Julia Jaworska z Londynu, która reprezentowała Polonię Brytyjską.

Najpiękniejsze nastolatki w Polsce - wybrano Miss 2018:

Czytaj także