18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

twardo się trzyma

Od tygodni nie wymięka. Po łóżkowych ekscesach, może stracić penisa

11.08.2019  17:49
Od tygodni nie wymięka. Po łóżkowych ekscesach, może stracić penisa
Od tygodni nie wymięka. Po łóżkowych ekscesach, może stracić penisa Fot: Facebook/Danny Polaris

Muzyk jazzowy Danny Polaris może stracić penisa po tym, jak zgodził się na zastrzyk wzmacniający wzwód. Mężczyzna ma erekcję już dwa tygodnie.

Panowie, panie, łóżkowe eksperymenty mogą być niebezpieczne! Przekonał się o tym jazzman z Berlina, Danny Polaris, który teraz może stracić penisa.

Muzyk ma od dłuższego czasu poważny problem z instrumentem. Zdecydował się na przygodny seks i pozwolił na specyficzny zastrzyk. Coś jednak nie wyszło. Zamiast wzmocnić erekcję na czas stosunku, zabieg utrzymał ją na... nieco dłużej.

Pomyślałem sobie: co może pójść źle? - mówi.

Oj poszło...

Danny Polaris ma erekcję od dwóch tygodni

Z łóżka na salę szpitalną

Danny męczy się już dwa tygodnie, ale nie wymięka. I dosłownie, i w przenośni. Lekarze walczą o jego przyrodzenie, a on pozuje do zdjęć i opowiada o swoim problemie.

Kiedy życie daje ci cytryny, wyduś z nich lemoniadę - pisze na Facebooku.

Gdy dostajesz długotrwałą erekcję, zaczynasz brać psychotropy, które pomagają dojść do psychicznej równowagi. Mówię o swoim cierpieniu, by uchronić innych przed podobnymi problemami - tłumaczy.

Czarne widmo amputacji

Polaris poszedł na imprezę. Zażył viagrę, a efekt doprawił zastrzykiem wzmacniającym erekcję. Bawił się ponoć przednio, pierwszy szok przyszedł kolejnego dnia - erekcja nie znikała. Dwa dni później było to samo, więc penisa obłożył lodem i czekał. Gdy zaczął boleć, zgłosił się do lekarza.

Od dwóch tygodni cierpi (tak, to już cierpienie) na erekcję, a lekarze robią wszystko, by nie amputować mu penisa - podaje The Sun. Po przebadaniu biedaka okazało się, że to priapizm, czyli długotrwała, wyjątkowo bolesna erekcja, która nie ma nic wspólnego z podnieceniem.

Przyjaciele muzyka uruchomili już zbiórkę na leczenie - to jest trudne i kosztowne. Czy uda się Polarisa i jego przyrodzenie uratować? Teraz już wszystko w rękach medyków.

Danny Polaris ma erekcję od dwóch tygodni
Przeczytaj więcej
Komentarze