18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Współczujemy

Najdziwniejsze imię dla chłopca na świecie. Rodzice zrobili mu krzywdę

02.07.2019  13:57
Najdziwniejsze imię dla chłopca na świecie. Rodzice zrobili mu krzywdę
Najdziwniejsze imię dla chłopca na świecie. Rodzice zrobili mu krzywdę Fot: Picryl

Jakie jest Waszym zdaniem najdziwniejsze imię dla chłopca na świecie? Zapewniamy, że nie wpadniecie na to, na co wpadli pewni bezlitośni rodzice.

Imię dla chłopca czy dla dziewczynki to największe wyzwanie, jakie staje na drodze młodych rodziców. Moment, w którym nadadzą je swojemu dziecku, determinuje życie malucha na lata. To jak się nazywamy ma ogromny wpływ na nasze życie - trzeba więc wybierać mądrze.

Najdziwniejsze imię dla chłopca na świecie

Niestety, wybór tych rodziców mądry nie był z pewnością - obrali dla swojego syna najdziwniejsze możliwe imię na świecie. Nazwali go... Google. Tak, dokładnie tak, jak zwie się najsłynniejsza wyszukiwarka. 

Co jeszcze bardziej przerażające, chłopiec nie ma ani innego imienia, ani nazwiska. Na certyfikacie urodzenia widnieje po prostu: "Google". Wyobraźcie sobie, jaki los zgotują mu z czasem rówieśnicy. 

Rodzice przy wyborze imienia często gonią za oryginalnością - nie zawsze jest to jednak najlepszy możliwy wybór. 

31-letni ojciec Google'a wytłumaczył indonezyjskim dziennikarzom, że imię to wybrali z żoną, gdy była ona w siódmym miesiącu ciąży. Wcześniej myśleli o imionach tradycyjnych. Później wpadli na pomysł, by nadać chłopcu imię związane z technologią - rozważali jeszcze m.in. Windows, Phone, Microsoft czy iOS. Naprawdę nie wiadomo, co gorsze.

Powiedziałem ojcu, że Google ma wielkie znaczenie, bo wierzę, że Google może pomóc wielu ludziom i być pomocnym dla innych. Google jest numerem jeden na świecie i stroną odwiedzaną przez najwięcej ludzi - mówi wyraźnie dumny ojciec małego Google’a.

Rodzice nie przejmują się krytyką - twierdzą, że ludzie po prostu nie rozumieją fenomenu tego imienia. My nie rozumiemy, ale jeśli ktoś chciałby nazwać córkę Planeta - na pewno o tym napiszemy. 

Przeczytaj więcej
Komentarze