18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Nie skrzywdzą nas"

Naukowiec o UFO: kosmici żyją na Ziemi

Wojciech Kozicki
29.05.2023  18:30
Naukowiec o UFO: kosmici żyją na Ziemi, 100%, twarde dowody
Naukowiec o UFO: kosmici żyją na Ziemi, 100%, twarde dowody Fot: Shutterstock/adike

Immunolog z Uniwersytetu Stanford dr Garry Nolan poruszył temat UFO i zjawisk paranormalnych. Kosmici są już na Ziemi? Naukowiec przedstawił dowody potwierdzające teorie spiskowe.

Naukowiec Garry Nolan jako prelegent w ramach konferencji SALT iConnections wypowiedział się o UFO i kosmitach. Immunolog twierdzi, że kosmiczne istoty odwiedziły Ziemię i żyją wśród nas. Dodał, że prawdopodobieństwo tego zdarzenia wynosi 100%. Wskazał potwierdzające to dowody.

Naukowiec o UFO. Kosmici są na Ziemi?

Spotkania z UFO? Nolan traktuje je jako „anegdoty niezdolne przekonać naukowców”. Co w takim razie ma potwierdzić postawioną przez niego hipotezę?

Tym, co ich przekonuje, są twarde dane. Immunolog przyznał, że sam badał przypadki syndromu hawańskiego wśród agentów CIA oraz miał przeprowadzać również analizy materiału wyrzuconego na Ziemię przed domniemany statek kosmiczny

- pisze Radio ZET.

Nolan jako dowód istnienia kosmitów na Ziemi wskazuje działania amerykańskiej Izby Reprezentantów, która w 2022 roku przyjęła ponadpartyjną poprawkę do ustawy o autoryzacji obrony narodowej (National Defense Authorization Act). To właśnie ta poprawka „zakłada wykształcenie pewnego bezpiecznego systemu związanego z otrzymywaniem raportów o UFO.

Immunolog ujawnił, że zna naukowców pracujących nad „odwrotnymi programami inżynieryjnymi”, które pozwolą na badanie odbytych przez kosmitów podróży na Ziemię. Podkreślił, że ludzie doświadczyli obecności cywilizacji pozaziemskich, ale nie mogą ich prawidłowo zidentyfikować.

Naukowiec wskazał na zbadane przez ludzi mechanizmy i prawa fizyki. Uważa, że nawet gdybyśmy uzyskali jedną tysięczną wiedzy posiadanej przez cywilizacje pozaziemskie, diametralnie zmienilibyśmy świat.

Stepehen Hawking ostrzegał, że jeśli kosmici zjawią się na Ziemi, zostaniemy zniszczeni. Tymczasem Garry Nolan uważa, że pozaziemskie cywilizacje nas nie skrzywdzą, a przynajmniej prawdopodobieństwo takiego scenariusza jest bardzo niskie.

Warto przypomnieć, że niedawno ujawniono, że amerykańscy naukowcy już przygotowują się na spotkanie z kosmitami. Opracowywane są już nawet specjalne procedury.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje