18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Proroctwa i wizje

Nostradamus o Polsce. Przepowiednie na 2023 rok

16.02.2023  21:16
Co przewidział Nostradamus na 2023 rok? Przepowiednie o Polsce
Co przewidział Nostradamus na 2023 rok? Przepowiednie o Polsce Fot: Prachaya Roekdeethaweesab/Shutterstock

Nostradamus i przepowiednie na 2023 roku. Profeta przewidział losy świata, m.in. przyszłość Polski. Czeka nas nowy ład światowy? Polska stanie się globalnym mocarstwem? Grożą nam katastrofy, kanibalizm, III wojna światowa, ale Polacy mogą spać spokojnie. Zdaniem Nostradamusa, Polacy mają ważną misję.

Przepowiednie i proroctwa Nostradamusa na 2023 rok. Z wizji XVI-wiecznego astrologa wynika, że czekają nas wkrótce konflikty zbrojne, kataklizmy i spory między ludźmi, które doprowadzą do powstania nowego ładu na naszej planecie. Są jednak dobre wiadomości dla Polski. Polaków czeka świetlana przyszłość i specjalna misja? Wszystko Nostradamus opisał w książce „Proroctwa” z 1555 roku.

Nostradmus i wizje. Antychryst, III wojna światowa i Polska

Wizje Nostradamusa na 2023 rok zapowiadają, że „dwa główne mocarstwa mają połączyć siły w celu utworzenia nowego sojuszu”. Czy może chodzić o Rosję i Chiny, które podejrzewa się o ukryty pakt przeciwko Europie, NATO i USA? Co gorsza, Nostradamus ostrzegał, że w 2203 roku „antychryst szybko unicestwi trzech, jego wojna będzie trwała 27 lat a niewierzący zginą, będą w niewoli, zostaną wygnani”. Można doszukać się tu ukrytej analogii do III wojny światowej, przed wybuchem której obecnie ostrzegają eksperci?

Kim jest antychryst u Nostradamusa? Nie brakuje głosów, że to Władimir Putin. Niektórzy podejrzewają, że nostradamusowym antychrystem może okazać się Elon Musk.

Wojna w Europie i katastrofy. Nostradamus ostrzega

Nostradamus, czyli tzw. „prorok zagłady”, ostrzegał, że III wojna wybuchnie na tle religijnym. Globalny konflikt religijny może doprowadzić do anihilacji połowy populacji Europy. Dojdzie również do kryzysu w rolnictwie, który doprowadzi do sytuacji, gdy „człowiek będzie zjadał swoich bliźnich”.

Skandal w rodzinie królewskiej?

Co więcej, w 2023 roku wizjoner i profeta ujrzał "niebiański ogień na królewskim gmachu". Czy może chodzić o wyznania księcia Harry'ego i jego żony, Meghan Markle, które stanowią problem dla brytyjskiej rodziny królewskiej?

Przyszłość Polski w proroctwach Nostradamusa

Jaka przyszłość czeka Polskę? W wizjach Nostradamusa Polska w przyszłości stanie się najbardziej zaludnionym krajem Starego Kontynentu. Staniemy się wielkim mocarstwem, które będzie odpowiadać za zjednoczenie zniszczonej wojną Europy.

Co ciekawe, Polska ma pozostać najludniejszym krajem Starego Kontynentu. Powód? To nie w naszym państwie będą toczyć się walki. Według wizjonera w efekcie wojny granice Polski mają sięgać aż Uralu, Kaukazu i Morza Czarnego. Polska ma także otrzymać wyjątkową misję: wraz z Francją ma prowadzić działania na rzecz zjednoczenia wyniszczonej konfliktami Europy – pisze Wprost o wizjach Nostradamusa dotyczących Polski.

Nostradamus o papieżu i końcu świata

Nostradamus zapowiedział również, że do przełomowych zmian dojdzie w Watykanie. Nowy papież wywoła skandal będący „symbolicznym końcem świata”. 

W ostatecznym prześladowaniu Świętego Kościoła Rzymskiego będzie Piotr Rzymianin, który będzie karmił swoją trzodę pośród wielu ucisków, po czym miasto o siedmiu wzgórzach zostanie zniszczone, a straszliwy Sędzia będzie sądził ludzi. Koniec – zapowiedział Nostradamus.

Wizje Nostradamusa przedstawiają defetystyczne i apokaliptyczne oblicze świata w przyszłości.

Przez czterdzieści lat tęcza nie będzie widziana, przez czterdzieści lat będzie widziana każdego dnia, sucha ziemia będzie coraz bardziej spieczona, i będą wielkie powodzie, gdy będzie widoczna – ostrzegał Nostradamus.

Przepowiednie i wizje Nostradamusa się sprawdzają?

Polsat News przypomina, że przepowiednie Nostradamusa na rok 2022 obejmowały powstanie sztucznej inteligencji, rosnącącą siłę kryptowalut i wzrost kanibalizmu. Wizjoner i jasnowidz zapowiedział także, że "gdy słońce spojrzy na lśniące morze, ryby w morzu ugotują się."

Źródło: Wprost, Radio ZET, Polsat News

Czytaj także