18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowa animacja Disneya wzrusza do łez. Kaczuszka podbija internet [WIDEO]

Redakcja
28.12.2018  09:40
Disneyland w Paryżu (Disneyland Paris) jest promowane przez film animowany o małej kaczce, która czyta Komiksy z Kaczorem Donaldem. Macie już bilety do Paryża?
Disneyland w Paryżu (Disneyland Paris) jest promowane przez film animowany o małej kaczce, która czyta Komiksy z Kaczorem Donaldem. Macie już bilety do Paryża? Fot: Disneyland Paris/Youtube.com

Nowa animacja Disneya zdobyła serca internautów. Co prawda to film krótkometrażowy i reklama, ale to już hit internetu 2018. Wideo promuje Disneyland w Paryżu i jest wyjątkowo wzruszające. Małe kaczątko i Kaczor Donald zachęcają, by kupić bilety do Paryża.

Nowa animacja Disneya zatytułowana jest „Disneyland Paris – The little duck” i można ją zobaczyć na youtube.com. Jej główną bohaterką jest mała kaczka, która czyta komiksy z Kaczorem Donaldem. Ptak stara się naśladować swojego idola.

Disneyland w Paryżu

W finale kaczątko trafia do Disneylandu w Paryżu, gdzie spełnia swoje marzenia. Disney pisze pod filmem, że w tym miejscu niezwykłe opowieści dzieją się naprawdę, a magia jest prawdziwa.

ZOBACZ TEŻ: Kot ogląda wideo ze zmarłym właścicielem. Wzruszająca reakcja!

Nowa animacja Disneya - kaczka promuje Disneyland Paris:

Przeczytaj więcej
Komentarze