18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

padniecie ze śmiechu

Biedronka otwiera... siłownię. "Strefa relaksu dla koneserów Amareny"

01.08.2019  15:32
Biedronka otwiera... siłownię. "Strefa relaksu dla koneserów Amareny"
Biedronka otwiera... siłownię. "Strefa relaksu dla koneserów Amareny" Fot: Shutterstock

Najpierw masa - potem forma. Zasada znana każdemu, kto chce zrobić sobie na klacie sześciopak. Wiedzą to też właściciele Biedronki, więc właśnie otworzyli pierwszą siłownię.

Do zrobienia masy, potrzebne jest jedzonko. A gdzie je zdobyć? W Biedronce! Żeby jednak nie było nudno, zaraz po wciągnięciu Kruszynek i czipsów Top Chips, i zagryzieniu tego pizzą Donatello, można od razu biec na siłkę. Pod sklepem.

Pakujemy nie tylko zakupy

Pierwsza plenerowa siłownia, od wspaniałomyślnego Jeronimo Martins Polska, stanęła właśnie w miejscowości Rewal. I cóż powiedzieć? Jest boska!

Kilka wbitych w ziemię drążków oddzielonych od reszty piaszczystego terenu taśmą. Internauci już kpią: idealna strefa relaksu dla koneserów Amareny. W końcu będą mieli gdzie usiąść!

Biedronka

Cieszymy się, że kolejna Biedronka zawitała do nadmorskiej miejscowości. Dzięki temu stali zarówno mieszkańcy Rewala, jak i turyści zyskali dostęp do szerokiej oferty produktów o wysokiej jakości w biedronkowych cenach. Nasza placówka cechuje się też nowoczesnością i wygodnym układem wewnątrz, dlatego wierzymy, że zakupy w Biedronce będą bardzo komfortowe - powiedział menedżer ds. marketingu operacyjnego Biedronki, Łukasz Jorka.

Zaznacza przy tym, że z super nowoczesnego rozwiązania - boskiej siłowni zainstalowanej na tyłach sklepu przy ulicy Topolowej - korzystać może każdy - podaje Dlahandlu.pl Aby wszystkim żyło się i pakowało lepiej.

Czytaj także
Przeczytaj więcej