18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co z kryzysem?

Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego! Tym razem ma dobre wieści

06.02.2023  14:08
Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego
Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego Fot: santoelia/Shutterstock, Grzegorz Krzyżewski/REPORTER

Sławny jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się z redakcją „Super Expressu” nową przepowiednią. Jego wizja jest przerażająca, ale tym razem nie ma on dla Polaków wyłącznie złych informacji.

Krzysztof Jackowski jest bodaj najsławniejszym polskim jasnowidzem naszych czasów. Wielokrotnie dzielił się ze śmiertelnikami swoją wizją przyszłości i pomagał policji w sprawach kryminalnych. Brał też udział przy sprawie Iwony Wieczorek – choć nawet jego umiejętności okazały się niewystarczające, żeby rozwikłać zagadkę zaginięcia 19-letniej gdańszczanki.

Krzysztof Jackowski przedstawiał już swoją wizję na rok 2023, lecz sytuacja jest dynamiczna. Tym razem dla „Super Expressu” ujawnił swoje najnowsze przewidywania dotyczące nadchodzących kryzysów i tego, jak dotkną one Polskę.

Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego

Sprawa jest problematyczna – nowa przepowiednia jasnowidza z Człuchowa jest ponownie złowieszcza. Niemniej skupiamy się na pozytywach. Zdaniem Jackowskiego największe kryzysy, które dotkną świat w najbliższym czasie ominą Rzeczpospolitą.

Idzie światowy kryzys, na który byśmy absolutnie się nie zgodzili, gdyby nie było tła. Gdyby nie było najpierw covidu, a teraz wojny. Ten kryzys jest podstawą tego, co się dzieje, jest główną nicią tego, co idzie ku przyszłości, a cała reszta to jest pewien podział świata. Zmienia się ekonomiczne oblicze świata.

- zaczyna swoją wizję w „SE” Krzysztof Jackowski.

Trzy wielkie mocarstwa robią sobie przy okazji porządki na swoich terenach, wszczynają wojny, których ludzie muszą się bać, bo inaczej zubożenie cywilizacyjne nie nastąpi, a wszystko to idzie w tle. Ta wojna, która idzie, nas ominie. Ona do nas nie dotrze

- tłumaczy.

Jest źle, ale Polacy jakoś sobie dadzą radę – taki wniosek wyciągnijmy z tej wizji.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także